Na czym polega Program Partnerstwa?

Program opiera się na trzech elementach: komunikacji i budowaniu relacji między firmami, włączaniu Partnerów do działań FOB oraz edukacji i wiedzy, kluczowej dla FOB, i dla naszych Partnerów. To możliwość poznania dobrych praktyk, polskich i zagranicznych, ale też prezentowania dokonań firm na zewnątrz. Udział w Programie Partnerstwa oznacza także networking, kontakty, które umożliwiają budowanie koalicji i partnerstw, ale też poznanie środowiska CSR.

Czytaj więcej

Co zyskam przystępując do Programu Partnerstwa?

Program Partnerstwa w ciągu ostatnich 15 lat to prawie 150 spotkań, szkoleń, wydarzeń dla Partnerów, 100 wydań specjalnego newslettera, 16 publikacji, w tym 8 podręczników – rezultatów prac grup roboczych.

To również, strona internetowa z dobrymi praktykami: INTERESARIUSZE.PL, oraz infografiki i filmy promujące CSR, materiały edukacyjne, niezliczone artykuły, analizy, badania, dobre praktyki z kilkunastu edycji Raportu Dobrych praktyk FOB.

Czytaj więcej

Jak dołączyć do Programu Partnerstwa?

Program Partnerstwa skierowany jest do firm, które podobnie jak Forum Odpowiedzialnego Biznesu widzą potrzebę prowadzenia biznesu w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.

By przystąpić do elitarnego grona Partnerów Strategicznych, kluczowe jest prowadzenie przez firmę działań z zakresu CSR – nie tylko na poziomie globalnych wytycznych i programów, ale także ich lokalnego wdrażania.

Czytaj więcej

Aktualności od partnerów

17.10.2018

Kolejna szansa na tytuł Lidera GOZ – rusza II edycja Stena Circular Economy Award

Ruszyła II edycja konkursu Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Hasłem przewodnim tegorocznego konkursu jest „Cyrkularny potencjał do wykorzystania”. W tym roku, odwołując się do najciekawszych i najbardziej efektywnych rozwiązań z rynku polskiego i międzynarodowego, Stena Recycling, partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu, chce zwrócić uwagę na realne korzyści dla firm, wynikające z wdrażania modeli biznesowych zgodnych z zasadami GOZ. Partnerem merytorycznym konkursu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
17.10.2018

30 drużyn orlików powalczy w Dąbrowie Górniczej o finał turnieju „TAURON Energetyczny Junior Cup

30 drużyn piłkarskich rozpocznie dziś rywalizację w śląsko-dąbrowskich eliminacjach turnieju „TAURON Energetyczny Junior Cup". Stawką zawodów, które wystartują o godzinie 9:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum w Dąbrowie Górniczej, jest wyjazd na finał rozgrywek w krakowskiej TAURON Arenie.
17.10.2018

Nowa siedziba CEMEX Polska zgodna z ideą zrównoważonego rozwoju

Proekologiczna, nowoczesna, zgodna z ideą zrównoważonego rozwoju – taka jest nowa siedziba CEMEX Polska, do której firma przeniosła się z początkiem października br. Biurowiec The Park Warsaw, bo o nim mowa, znajduje się w stołecznej dzielnicy Włochy. Cemex Polska jest partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
17.10.2018

Orange z partnerami tworzy ekosystem IoT w Polsce

System zarządzania zasobami IT w firmie, inteligentne zabezpieczenia dla rowerów, mikropłatności, bezpieczeństwo obiektów przemysłowych i analiza zachowań klientów w placówkach sprzedażowych – to tylko niektóre z rozwiązań przedstawionych przez start-upy, które mają szansę na rynkowe wdrożenie dzięki współpracy z Orange Polska.
czytaj więcej

Partnerzy strategiczni

Zobacz partnerów wspierających