Skanska

Skanska Property Poland – deweloper zielonych nieruchomości, lider na rynku zrównoważonych inwestycji komercyjnych. Firma od wielu lat angażuje się w promocję społecznie odpowiedzialnych inicjatyw na polskim rynku. Skanska aktywnie działa na rzecz środowiska naturalnego, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz etyki w biznesie. Skanska Property Poland jest częścią Grupy Skanska, światowego lidera w zakresie budownictwa i rozwoju.

Zielona Inicjatywa Skanska Property Poland

  • Wszystkie inwestycje firmy Skanska powstają przy użyciu technologii przyjaznych dla środowiska i poddawane są certyfikacji ekologicznej.
  • Celem firmy jest tworzenie budynków efektywnie wykorzystujących zasoby energii,dzięki czemu zachowana zostaje równowaga ekologiczna.

Skanska jest członkiem i założycielem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Firma od lat dba o to, aby jej projekty były realizowane zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa. Wszystkie nowopowstające budynki komercyjne Skanska są realizacjami zielonymi,co oznacza ich dużo mniejszy, niż budynków standardowych, wpływ na środowisko naturalne. Potwierdzają to dwa certyfikaty wyznaczające standardy budownictwa ekologicznego: system oceny budynków LEED oraz program Komisji Europejskiej GreenBuilding.

Standardy Skanska Property Poland

  • Gwarancja najwyższej jakości usług
  • Wyprzedzanie oczekiwań Klientów i szukamy rozwiązań dla potencjalnych problemów
  • Stosowanie rozwiązań technicznych i materiałów budowlanych spełniających najwyższe standardy jakości przy cenie satysfakcjonującej klienta

Kodeks Postępowania Skanska Property Poland

  • Prowadzenie działalności w sposób zgodny z najwyższymi standardami etyki biznesu
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy i dążenie do ich ciągłej poprawy
  • Minimalizacja wpływu inwestycji na środowisko

Informacje od Partnera

19 grudnia 2019

Cele Zrównoważonego Rozwoju wymagają od biznesu i jego otoczenia partnerskiej współpracy – trwają zgłoszenia dobrych praktyk

Czwarty tekst z cyklu artykułów edukujących w zakresie Celów Zrównoważonego Rozwoju, będący jednocześnie inspiracją dla firm do zgłaszania działań CSR i dotyczących zrównoważonego rozwoju do Raportu ,,Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, został poświęcony partnerstwu na rzecz realizacji celów.

16 grudnia 2019

Jak biznes działa na rzecz pokoju? Trwają zgłoszenia dobrych praktyk

Firmy, które realizują praktyki wspierające budowanie inkluzywnych i sprawiedliwych społeczeństw, mogą zgłaszać swoje działania do Raportu “Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”. Artykuł powstał w ramach cyklu materiałów, przygotowanego w oparciu o popularny podział SDGs na 5 obszarów: People-Planet-Prosperity-Peace-Partnership….

21 listopada 2019

Jak będą wyglądać miejsca pracy przyszłości?

Stworzenie tzw. trzeciej przestrzeni, biura projektowane z myślą o samopoczuciu pracowników czy przyroda jako element projektu architektonicznego – to tylko niektóre z trendów, kształtujących wygląd miejsc pracy przyszłości, opisanych w raporcie „Future of Office Spaces”.

Zobacz wszystkie wiadomości od Skanska w Polsce »