Podcast odpowiedzialny

Jesteśmy też na platformach SoundCloud, Spotify i YouTube oraz poprzez RSS.

#DiversityTalks 03 – Joanna Skałuba

#DiversityTalks to podcasty z liderkami i liderami Diversity & Inclusion w polskich firmach. Gościnią odcinka jest Joanna Skałuba, prezeska Fundacji CSR Res Severa organizatora Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”.

#DiversityTalks 02 – Ela Bonda

#DiversityTalks to podcasty z liderkami i liderami Diversity & Inclusion w polskich firmach. Gościnią odcinka jest Ela Bonda, Head of Property & Workplace w NatWest Poland.

#DiversityTalks 01 – Susanna Romantsova

#DiversityTalks to podcasty z liderkami i liderami Diversity & Inclusion w polskich firmach. Gościnią odcinka jest Susanna Romantsova, Equality, Diversity & Inclusion Leader w IKEA Retail Polska.

Anna Sołtys – o odpowiedzialnej modzie

Anna Sołtys, dyrektorka biura projektowego Reserved w LPP, podejmuje temat odpowiedzialnej mody. Podkreśla rolę, jaką do odegrania mają w branży twórcy mody. Nakreśla złożoność procesu wdrażania zasad odpowiedzialnej mody – od projektowania przez transport i logistykę po edukację klientów. Prezentuje również trendy przyjazne środowisku naturalnemu w produkcji odzieży.

Karolina Kędziora – o roli działań antydyskryminacyjnych w biznesie

O roli działań antydyskryminacyjnych w biznesie mówi Karolina Kędziora – radczyni prawna, prezeska Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego.

Anna Miazga – o globalnych łańcuchach dostaw i prawach człowieka z perspektywy firmy odzieżowej

O globalnych łańcuchach dostaw i prawach człowieka z perspektywy firmy odzieżowej mówi Anna Miazga, ekspertka do spraw zrównoważonego rozwoju LPP.

Dorota Jankowska-Tomków – o roli globalnych partnerstw z perspektywy firmy odzieżowej

O roli globalnych partnerstw z perspektywy firmy odzieżowej mówi Dorota Jankowska-Tomków, dyrektor działu zrównoważonego rozwoju LPP.

Natalia de Barbaro – 5 odkryć z czasu pandemii

O 5 odkryciach czasu pandemii, które być może pozwolą nam lepiej zrozumieć siebie i lepiej żyć mówi w ramach #MiesiącRóżnorodności Natalia de Barbaro – psycholożka, trenerka. Prowadzi autorskie warsztaty rozwojowe dla kobiet „Własny Pokój” oraz szkolenia z komunikacji i współpracy dla firmy House of Skills. Czytaj więcej o Miesiącu Różnorodności, który trwa przez cały maj…

Co w Miesiącu Różnorodności? – Marzena Strzelczak, Dyrektorka Generalna FOB

W odpowiedzi na sytuację wywołaną pandemią koronawirusa, coroczny Ogólnopolski Dzień Różnorodności przenosi się do sieci i przybierze formę Miesiąca Różnorodności – cyklu wywiadów oraz eksperckich wystąpień poświęconych wyzwaniom związanym z przyszłością rynku pracy, pełnieniem ról opiekuńczych czy mierzeniem poziomu zaawansowania firmy w zakresie zarządzania różnorodnością.

Wywiad z Tomaszem Konikiem, wiceprezesem zarządu Deloitte w Polsce

Kluczowy temat rozmowy z Tomaszem Konikiem, wiceprezesem Zarządu Deloitte w Polsce stanowi obszar miejsca pracy, w tym oczywiście skuteczne przeniesienie do modelu pracy zdalnej. Podjęte zostało również zagadnienie zaangażowania społecznego firmy związanego ze współpracą z Warsaw Genomics.

Kategoria podcastu