Wirtualna Polska Holding S.A.

Wirtualna Polska to holding technologiczny, którego początki sięgają 1995 roku. Dziś jesteśmy partnerem pierwszego wyboru dla milionów odbiorców, partnerów i klientów.

Naszym zadaniem jest dostarczanie rzetelnych informacji oraz zrównoważonych usług i produktów internetowych. Dostarczamy też rozrywkę oraz inspirujemy w podejmowaniu codziennych decyzji. Jesteśmy właścicielem Strony Głównej WP, posiadamy również specjalistyczne serwisy tematyczne oraz oferujemy usługi subskrypcyjne w internecie (Audioteka, Pilot WP, Poczta WP). W usługach e-commerce działamy głównie w branży turystycznej (m.in. Wakacje.pl, Grupa Szallas, Nocowanie.pl) i finansowej (Superauto.pl i Totalmoney.pl). Serwisy i usługi przygotowujemy w oparciu o innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam na precyzyjne docieranie do milionów odbiorców.

Najważniejsi są dla nas ludzie. Cenimy ich różnorodność i pojmujemy ją jako ogromną wartość, na podstawie której tworzymy kulturę organizacyjną. Równe traktowanie i wzajemny szacunek są jej filarami.
Wspólnie tworzymy #mojemiejsce, zespół pełnych pasji i zaangażowania utalentowanych profesjonalistów.
Działamy głównie w Polsce. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, przy ulicy Żwirki i Wigury 16. Od 2022 roku, po przejęciu Grupy Szallas i Audioteki, rozszerzyliśmy działalność na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Jako firma działająca w obszarze mediów i internetu czujemy się odpowiedzialni za etyczne działanie, współtworzenie, promowanie i wspieranie wysokich standardów. Na najbliższe lata postawiliśmy sobie ambitne cele dotyczące udziału zielonej energii i redukcji emisji gazów cieplarnianych. Ich realizacja zapewni, że prowadzenie naszej działalności będzie w całości „zielone”.

Więcej na stronie https://holding.wp.pl/