Aktualności Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Znamy laureatów 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR

13 czerwca 2019

6 czerwca w Warszawie odbył się finał ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR. Finaliści, wyłonieni na podstawie etapu online oraz etapu regionalnego, przedstawiło prezentacje na jeden z zaproponowanych wcześniej tematów. Konkurs odbywa się w ramach programu edukacyjnego Liga Odpowiedzialnego Biznesu, prowadzonego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

II zjazd Ambasadorów CSR XV edycji LOB za nami

10 kwietnia 2019

Ambasadorki i Ambasadorzy spotkali się po raz drugi w dniach 6-7 kwietnia 2019 w Warszawie. Gospodarzem zjazdu była firma Henkel, opiekun ścieżki edukacyjnej „Komunikacja a CSR”. Podczas zjazdu mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez przedstawicieli Henkla oraz zaproszonych gości.

Ostatni dzień etapu online Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o CSR

4 marca 2019

4 marca to ostatnia szansa na wzięcie udziału w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR organizowanego w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Uczniowie szkół średnich i studenci w teście online mogą zmierzyć się z 10 pytaniami dotyczącymi CSR. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody – sprzęt elektroniczny, vouchery i publikacje na temat CSR.

8. Targi CSR