Aktualności Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Ostatni dzień etapu online Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o CSR

4 marca 2019

4 marca to ostatnia szansa na wzięcie udziału w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR organizowanego w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Uczniowie szkół średnich i studenci w teście online mogą zmierzyć się z 10 pytaniami dotyczącymi CSR. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody – sprzęt elektroniczny, vouchery i publikacje na temat CSR.

Ambasadorzy CSR po pierwszym zjeździe XV edycji LOB

13 lutego 2019

Pierwsze tegoroczne spotkanie Ambasadorów i Ambasadorek Ligi Odpowiedzialnego Biznesu odbyło się w dn. 26-27 stycznia w Warszawie. Jego gospodarzem była firma CCC, partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jeden z największych producentów obuwia i najszybciej rozwijająca się spółka obuwnicza w Europie.

Trwa ogólnopolski konkurs wiedzy o CSR

4 lutego 2019

Rozpoczęła się 8. edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR organizowany w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. W dniach 4.02 – 04.03 br. uczniowie i uczennice szkół średnich oraz studenci/tki z całej Polski mogą wziąć udział w teście online i dzięki temu zakwalifikować się do kolejnych etapów konkursu.