Aktualności Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Przedstawiciele Banku BNP Paribas i ERGO Hestii edukowali studentów i studentki z zakresu CSR

8 lipca 2020

Ambasadorzy i ambasadorki CSR zdobywali wiedzę z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju od ekspertów i ekspertek Banku BNP Paribas i ERGO Hestii. To partnerzy strategiczni Forum Odpowiedzialnego Biznesu, którzy od lat wspierają w zdobywaniu wiedzy uczestników i uczestniczki programu edukacyjnego Liga Odpowiedzialnego Biznesu. Ze względu na pandemię zajęcia odbyły się w formule online.

Ambasadorzy CSR spotkali się online z ekspertami BNP Paribas Bank Polska

30 czerwca 2020

W dniach 15.06-19.06.2020 r. Ambasadorzy CSR wzięli udział w drugim zjeździe w ramach XVI edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Całe wydarzenie miało nietypowy charakter, gdyż z racji na aktualną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, odbyło się całkowicie online.

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o CSR rozstrzygnięty

9 czerwca 2020

4 czerwca w formie spotkania online odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR. Pięciu finalistów przedstawiło prezentacje na jeden z zaproponowanych wcześniej tematów. W składzie jury Konkursu znaleźli się przedstawiciele biznesu, środowiska akademickiego oraz trzeciego sektora. Konkurs odbywa się od 2013 roku w ramach programu edukacyjnego Liga Odpowiedzialnego Biznesu, prowadzonego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.