Aktualności Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Ambasadorzy CSR po pierwszym zjeździe XV edycji LOB

13 lutego 2019

Pierwsze tegoroczne spotkanie Ambasadorów i Ambasadorek Ligi Odpowiedzialnego Biznesu odbyło się w dn. 26-27 stycznia w Warszawie. Jego gospodarzem była firma CCC, partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jeden z największych producentów obuwia i najszybciej rozwijająca się spółka obuwnicza w Europie.

Trwa ogólnopolski konkurs wiedzy o CSR

4 lutego 2019

Rozpoczęła się 8. edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR organizowany w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. W dniach 4.02 – 04.03 br. uczniowie i uczennice szkół średnich oraz studenci/tki z całej Polski mogą wziąć udział w teście online i dzięki temu zakwalifikować się do kolejnych etapów konkursu.

Znamy Ambasadorów CSR XV edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu!

17 stycznia 2019

W czwartek 17 stycznia zakończył się nabór zgłoszeń do jubileuszowej XV edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Do udziału w programie zgłosiło się kilkadziesiąt osób z całej Polski, spośród których wyłoniono 20 Ambasadorów CSR. Wspólnie z ekspertami i partnerami Forum Odpowiedzialnego Biznesu będą zgłębiali tajniki społecznej odpowiedzialności biznesu zarówno w teorii jak i praktyce. Pierwsze spotkanie już 26 stycznia!