Aktualności Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Zrównoważony rozwój i zarządzanie różnorodnością tematami przewodnimi spotkania Ambasadorów CSR z przedstawicielami firmy ERGO Hestia

13 lipca 2020

Trzeci zjazd Ambasadorów XVI edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, Pierwotnie zaplanowany w Sopocie, ostatecznie odbył się online. Tematami wiodącym spotkania z przedstawicielami ERGO Hestii był zrównoważony rozwój oraz strategia zarządzania różnorodnością, która stała się wyzwaniem dla przedsiębiorstw w obecnych czasach.

Przedstawiciele Banku BNP Paribas i ERGO Hestii edukowali studentów i studentki z zakresu CSR

8 lipca 2020

Ambasadorzy i ambasadorki CSR zdobywali wiedzę z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju od ekspertów i ekspertek Banku BNP Paribas i ERGO Hestii. To partnerzy strategiczni Forum Odpowiedzialnego Biznesu, którzy od lat wspierają w zdobywaniu wiedzy uczestników i uczestniczki programu edukacyjnego Liga Odpowiedzialnego Biznesu. Ze względu na pandemię zajęcia odbyły się w formule online.

Ambasadorzy CSR spotkali się online z ekspertami BNP Paribas Bank Polska

30 czerwca 2020

W dniach 15.06-19.06.2020 r. Ambasadorzy CSR wzięli udział w drugim zjeździe w ramach XVI edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Całe wydarzenie miało nietypowy charakter, gdyż z racji na aktualną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, odbyło się całkowicie online.