Aktualności

Aktualności Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

24 listopada 2022

Ogólnopolski konkurs wiedzy o CSR i ESG 2022/2023

Od 24 listopada do 23 grudnia br. uczniowie i uczennice szkół średnich oraz studenci i studentki z całej Polski  mogą wziąć udział w I etapie Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o CSR i ESG, organizowanym w ramach 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

18 listopada 2022

Klimatyczne fakty i mity. Otwarty webinar z Marcinem Popkiewiczem

24 listopada 2022 r. rozpocznie się Ogólnopolski konkurs wiedzy o SCR i ESG dla studentów_ek i licealistów_ek z całego kraju. Zapraszamy na webinar otwarcia, podczas którego Marcin Popkiewicz – ekspert w dziedzinie zmian klimatycznych – obali kilka popularnych mitów i potwierdzi kilka faktów. Webinar będzie transmitowany w czwartek 24 listopada o godz. 18:00 na Facebooku Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Rejestracja nie jest wymagana.

2 listopada 2022

Allegro opiekunem ścieżki „G” 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Allegro dołącza do grona partnerów 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Zaopiekuje się ścieżką edukacyjną „G” (ang. governance – ład korporacyjny). Organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Udział w programie jest bezpłatny.

27 października 2022

Stena Recycling opiekunem ścieżki „E” 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Stena Recycling dołącza do grona partnerów 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Zaopiekuje się ścieżką edukacyjną „E” (ang. environment – środowisko). Organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Udział w programie jest bezpłatny.

21 października 2022

Bank BNP Paribas partnerem strategicznym 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Bank BNP Paribas po raz kolejny angażuje się w program dla studentek i studentów w obszarze zrównoważonego rozwoju. 19. edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu zostanie zainaugurowana w siedzibie banku w Warszawie już w listopadzie br. Organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Udział w programie jest bezpłatny.

13 października 2022

Otwarty program studencki z obszaru ESG – trwa nabór do 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to pierwszy w Polsce bezpłatny program edukacyjny z zakresu odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju przeznaczony dla studentek i studentów z całego kraju. Udział w półrocznym programie mogą wziąć osoby studiujące dowolny kierunek. Organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a partnerem strategicznym Bank BNP Paribas.

28 lipca 2022

Ekspercka wiedza, networking i cenne doświadczenie w jednym – za nami finał 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

W weekend 16-17 lipca w ramach ścieżki edukacyjnej „Raportowanie i zarządzanie różnorodnością” odbył się ostatni zjazd Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. O wpływie na polski e-commerce, śladzie węglowym oraz oddziaływaniu społecznym opowiadali eksperci oraz ekspertki Allegro, opiekuna zjazdu.

25 kwietnia 2022

CSR@SGH pod patronatem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

w dniach 25-26 kwietnia finał 7 edycji projektu CSR@SGH organizowany przez Zrzeszenie Studentów Polskich. Tegoroczna edycja programu została objęta patronatem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. 

22 kwietnia 2022

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o CSR 2021 rozstrzygnięty

20 kwietnia w formie spotkania online odbył się finał 9. edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR. Cztery finalistki i dwóch finalistów przedstawiło prezentacje na jeden z zaproponowanych wcześniej tematów. W składzie jury konkursu znalazły się przedstawicielki: biznesu, środowiska akademickiego oraz trzeciego sektora. 

8 kwietnia 2022

Kwietniowy weekend LOB pod znakiem zrównoważonego rozwoju w praktyce

W dniach 1-3 kwietnia odbył się trzeci zjazd Ambasadorów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Studenci i studentki z całej Polski przyjechali do sopockiej siedziby ERGO Hestii, by uczestniczyć w serii warsztatów przeprowadzonych pod hasłem „Zrównoważony rozwój w praktyce”.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc