Aktualności

Aktualności Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

25 kwietnia 2022

CSR@SGH pod patronatem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

w dniach 25-26 kwietnia finał 7 edycji projektu CSR@SGH organizowany przez Zrzeszenie Studentów Polskich. Tegoroczna edycja programu została objęta patronatem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. 

22 kwietnia 2022

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o CSR 2021 rozstrzygnięty

20 kwietnia w formie spotkania online odbył się finał 9. edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR. Cztery finalistki i dwóch finalistów przedstawiło prezentacje na jeden z zaproponowanych wcześniej tematów. W składzie jury konkursu znalazły się przedstawicielki: biznesu, środowiska akademickiego oraz trzeciego sektora. 

8 kwietnia 2022

Kwietniowy weekend LOB pod znakiem zrównoważonego rozwoju w praktyce

W dniach 1-3 kwietnia odbył się trzeci zjazd Ambasadorów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Studenci i studentki z całej Polski przyjechali do sopockiej siedziby ERGO Hestii, by uczestniczyć w serii warsztatów przeprowadzonych pod hasłem „Zrównoważony rozwój w praktyce”.

30 marca 2022

Znamy finalistów Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR 2021

12 lutego 35 osób, wzięło udział w II etapie online Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR. Drugi etap składał się z 3 pytań otwartych. Organizatorzy konkursu wyłonili 6 finalistów_ek.

20 stycznia 2022

Zakończył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR

23 grudnia zakończył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR, w którym wzięło udział 141 uczennic i uczniów oraz studentek i studentów z całej Polski. W ramach testu online uczestniczki i uczestnicy zmierzyli się z 12 pytaniami dotyczącymi  zarówno teoretycznych, jak i praktycznych zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem. Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 124 osób.

20 stycznia 2022

Komunikacja tematem drugiego spotkania Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

15-16 stycznia odbył się drugi zjazd 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu poświęcony tematowi Komunikacja CSR. Opiekunem tej ścieżki komunikacyjnej jest firma Samsung Electronics Polska. W ramach zjazdu został poruszony m.in. wątek aktywizmu korporacyjnego

6 grudnia 2021

Pierwszy zjazd 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu za nami

Pierwszy zjazd inaugurujący 18. edycję Ligi Odpowiedzialnego Biznesu odbył się w ostatni weekend listopada 2021 roku w Warszawie. Prelekcje i warsztaty z zakresu zarządzania w obszarze ESG poprowadzili eksperci  i ekspertki z CCC – firmy-opiekuna jednej ze ścieżek edukacyjnych

24 listopada 2021

Do 23 grudnia potrwa I etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o CSR

Od 23 listopada do 23 grudnia br. uczniowie i uczennice szkół średnich oraz studenci/tki z całej Polski będą mogli wziąć udział w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o CSR, organizowanym w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

8 października 2021

Zacznij przygodę ze zrównoważonym rozwojem! Do niedzieli trwa rekrutacja do 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Do 14 listopada potrwa nabór do 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Studentki i studenci, którzy zakwalifikują się do programu wezmą udział w czterech spotkaniach prowadzonych przez wiodących ekspertów i ekspertki zrównoważonego rozwoju w Polsce. Na najaktywniejszych uczestników i uczestniczki czeka m.in. możliwość odbycia płatnego stażu w firmach zaangażowanych w obszarze CSR.

25 czerwca 2021

Cykl otwartych webinarów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu już za nami

Cele Zrównoważonego Rozwoju, zarządzanie różnorodnością i działania podejmowane przez firmy w czasie pandemii – tym tematom poświęcone były webinary zorganizowane w ramach tegorocznej edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. To skierowany do studentów i studentek program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu, pozwalający na…

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc