Santander Bank Polska

Santander Bank Polska S.A. (wcześniej BZ WBK) należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym Klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe.

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest od wielu lat częścią kultury organizacyjnej Santander Bank Polska.  Wierzymy, że prowadząc z sukcesem działalność biznesową w Polsce, mamy również moralny obowiązek „dać coś od siebie” – wspierać lokalne społeczności, środowisko naturalne, działać na rzecz polskiej edukacji oraz kultury.

Jedną z najważniejszych inicjatyw, które udało nam się zainicjować jest program Santander Universidades wspierający na wielu płaszczyznach polskie uczelnie, studentów oraz pracowników naukowych. Bank realizuje również wiele inicjatyw kulturalnych, społecznych oraz ekologicznych. Od 1997 roku działa też Fundacja Santander Bank Polska realizująca szereg wartościowych projektów.

Dowiedz się więcej o społecznej odpowiedzialności Santander Bank Polska