Deloitte

Deloitte to jedna z najszybciej rozwijających się firm doradczych. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających się marek, kojarzoną z najwyższą jakością i kompleksowymi usługami audytorskimi, podatkowymi, konsultingowymi i doradztwa finansowego.

Deloitte wyróżnia się na polskim rynku multidyscyplinarną ofertą i wielopłaszczyznowym podejściem do problemów klienta. Posiadamy największy w Polsce zespół konsultantów. Dzięki temu dysponujemy unikalną na rynku, wszechstronną ofertą usługową dostosowaną do specyfiki funkcjonowania każdej, nawet bardzo wyjątkowej branży czy firmy. Zespół ten, liczący ponad 350 specjalistów świadczy usługi doradcze w pełnym zakresie – od definiowania strategii i restrukturyzacji finansowej oraz zarządzania ryzykiem, poprzez zarządzanie kapitałem ludzkim, usługi aktuarialne, doradztwo w sprawach zgodności z przepisami, po rozwijanie i wdrożenia systemów IT.

W naszej pracy bardzo dużą wagę przykładamy do wartości etycznych. Zbudowaliśmy solidne fundamenty zapewniające nam niezależność zawodową. Rzetelność, obiektywizm i surowe zasady etyczne to podstawa naszego działania.

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi doradcze, zatem najważniejszą wartością są dla nas ludzie. To dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy i determinacji jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard usług i dlatego pozostaną oni największym majątkiem firmy. Wspieramy naszych pracowników zapewniając im profesjonalny rozwój i międzynarodową karierę.

Stanowić standard najwyższej jakości – to nasza wizja. Dzięki dogłębnej znajomości praktycznie wszystkich sektorów rynku, wiedzy naszych ekspertów z Polski i zagranicy, dostępowi do najbardziej zaawansowanych źródeł informacji – oferujemy klientom najlepsze rozwiązania. We wszelkich działaniach zawodowych kierujemy się zasadą zapewnienia najwyższych standardów. Deloitte zatrudnia ponad 150 000 pracowników w 140 krajach świata. Deloitte Central Europe posiada biura w 30 miastach, w 17 państwach Europy Środkowej i zatrudnia ponad 3.400 osób.

Na polskim rynku Deloitte działa od 1990 r. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 osób pracujących w centrali firmy w Warszawie oraz w sześciu biurach lokalnych.

Realizujemy naszą wizję zdobywając szacunek i uznanie środowiska biznesu, o czym świadczą nagrody i wyróżnienia przyznane nam przez różne niezależne organizacje i instytucje:

  • tytuł najlepszej firmy doradztwa podatkowego w Polsce 2007 (Rzeczpospolita, Gazeta Prawna),
  • tytuł najlepszego doradcy w zakresie zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie 2007 (Forrester Research),
  • tytuł najlepszej firmy doradczej w zakresie fuzji i przejęć 2006, 2007 pod względem ilości transakcji w Europie Środkowej (Mergermarket),
  • tytuł najlepszej firmy konsultingowej w Polsce 2007 (Manager Magazin)
  • Pracodawca roku 2007 – V miejsce w dorocznym rankingu AIESEC (II pozycja wśród firm świadczących profesjonalne usługi doradcze).

Więcej na stronie internetowej Deloitte