Amica

Grupa Amica to największy producent sprzętu gospodarstwa domowego z centralą w Polsce. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Poprzez marki Amica, Gram, Hansa i CDA Grupa generuje ponad 70 procent przychodów na blisko 60 rynkach zagranicznych. W swojej fabryce we Wronkach, produkuje piekarniki do zabudowy, kuchnie gazowe i elektryczne oraz płyty grzejne. We Wronkach mieści się także nowoczesne centrum logistyczne i w pełni automatyczny magazyn wysokiego składowania. W Polsce zatrudnia ponad 2,5 tys. ludzi zapewniając pracownikom szereg benefitów – m.in. przedszkole i żłobek oraz dostęp do własnego ośrodka wypoczynkowego. W całej Grupie Amica pracuje ponad 3 tysiące osób.

Więcej informacji na stronie amica.pl.

Informacje od Partnera

5 sierpnia 2019

Amica podpowiada, jak wybierać oszczędne sprzęty gospodarstwa domowego

Sprzęty gospodarstwa domowego zużywają bardzo dużo energii. Szczególnie te, które podłączone są do prądu 24 godziny na dobę. Dlatego podczas wymiany starego modelu na nowy, warto zwracać uwagę zarówno na klasę energetyczną, jak i inne funkcje, które pomogą ograniczyć ilość zużywanej energii i zaoszczędzić.

11 lipca 2019

Amica podpowiada, jak być less waste na co dzień

Trend na bycie zero waste z dnia na dzień zyskuje więcej zwolenników, ponieważ zdajemy sobie sprawę ze zmian klimatycznych i innych skutków procesu marnowania. Jednak nadal wielkim problemem pozostaje marnowanie jedzenia, dlatego firma Amica podała porady dla wprowadzenia strategii zero waste w życiu powszednim.

8 lipca 2019

Amica wsparła pogorzelców z Bytynia

16 czerwca w Bytyniu w gminie Kaźmierz wybuchł pożar. Ogień pochłonął część mieszkania czteroosobowej rodziny, a dym zniszczył wszystkie ściany, sprzęty i ubrania. Na listowny apel o pomoc odpowiedziała Grupa Amica. Pogorzelcom przekazano niezbędny do codziennego funkcjonowania sprzęt AGD.

Zobacz wszystkie wiadomości od Amica »