Dotyczy firmy: Amica

Znalezione aktualności: 72

16 czerwca 2021

Grupa Amica stawia na preinkubację

Grupa Amica wraz z Fundacją na rzecz Tworzenia Wartości Wspólnej przez Studentów realizuje projekt stworzony z myślą o studentach poznańskich uczelni. Umowę o wspólnej realizacji projektu podpisali 11 czerwca dyrektor ds. zasobów ludzkich Grupy Amica, Maja Rutkowska, a w imieniu Fundacji – wiceprezes zarządu Jonasz Wesołek. Preinkubacja ma na celu wsparcie młodych ludzi w zdobywaniu doświadczenia zawodowego i poszerzaniu zdolności pracy projektowej. Rekrutacja rozpocznie się jeszcze w tym roku akademickim.

11 czerwca 2021

Amica zmienia oblicze szkolnych stołówek

Ponad tysiąc zgłoszonych szkół i blisko 800 tys. oddanych głosów to bilans ogólnopolskiego konkursu „Kolorowe Stołówki”, zorganizowanego przez Grupę Amica. W wyniku głosowania wyłoniono trzy szkoły, których stołówki zostaną poddane metamorfozie o wartości 80 tys. zł, a kolejnych sześć placówek otrzyma vouchery o wartości 5 tys. zł na zakup sprzętu AGD marki Amica.

28 maja 2021

Centra Handlowe Auchan w Gdańsku i Gliwicach z certyfikatem SafeGuard

22 maja br. Fagor Electrodoméstico, marka będąca częścią portfolio Grupy Amica, wystartowała z nową kampanią wizerunkową w Hiszpanii. Nawiązuje w niej m.in. do rosnącej popularności kobiecej piłki nożnej oraz realizacji pasji pomimo trwającej od ponad roku pandemii. Akcja promocyjna dedykowana na tamtejszy rynek obejmuje telewizję, prasę oraz działania w digitalu, w tym w mediach społecznościowych.

20 maja 2021

Amica w trosce o czyste powietrze we Wronkach

Grupa Amica zainstalowała dwa czujniki jakości powietrza we Wronkach. Firma wsparła tym samym inicjatywę mieszkańców, którzy zwrócili się z prośbą o zakup takich urządzeń. Nowe sensory pozwalają jeszcze precyzyjniej sprawdzić stan powietrza w najbliższej okolicy. Jeden z nich umieszczono na terenie fabryki. To kolejne działanie, poprzez które Amica zwiększa nacisk na dbałość o środowisko.

15 kwietnia 2021

Marka Amica rozpoczyna kampanię “Wspólny dom = wspólne obowiązki”

Jak dzielić się domowymi obowiązkami, gdy  mieszkania zamieniają się w biura do pracy zdalnej lub nauki online? W natłoku spraw i niekończącej się listy zadań, marka Amica wraz z Fundacją Share the Care rusza z kampanią “Wspólny dom = wspólne obowiązki”. Akcja zachęca do odpowiedzialnego dzielenia się domowymi pracami, by móc wspólnie cieszyć się czasem wolnym i pielęgnować więzi rodzinne.

15 kwietnia 2021

Wieloletnia współpraca w Programie Partnerstwa

Wydarzenie ogłoszenia Raportu “Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki” było również okazją do uhonorowania długoletniej współpracy firm z Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Za 5-letnią działalność w ramach Programu Partnerstwa dziękowano: Adamed Pharma S.A., Amica S.A., Grupa Velux, Stena Recycling. 10 lat zaangażowania świętują Siemens Sp. z o.o. oraz Skanska, natomiast 20-lecie współpracy obchodzi Provident Polska S.A.

13 kwietnia 2021

Pomoc materialna dla personelu Szpitala Powiatowego w Międzychodzie

Jak okazać medykom wdzięczność za ich ciężką pracę? Grupa Amica w ramach podziękowań za nadzwyczajne zaangażowanie personelu medycznego w dobie pandemii podarowała pracownikom Szpitala Powiatowego w Międzychodzie sprzęt małego AGD o wartości ponad 70 000 PLN.

13 kwietnia 2021

Przedstawiciele firmy Amica S.A. ponownie odwiedzili szpital w Szamotułach

26 marca odbyło się przekazanie małego sprzętu AGD personelowi szpitala w Szamotułach przez przedstawicieli Amica S.A. Ekspresy do kawy, czajniki blendery i parowary o łącznej wartości 100 000 złotych trafiły do tych, którzy pod ciągłą presją, w reżimie sanitarnym walczą o zdrowie pacjentów. 

23 marca 2021

Grupa Amica wspiera personel ze szpitala w Obornikach

W ramach podziękowań za wiele miesięcy pracy w walce z pandemią koronawirusa spółka MagoVox wraz z Grupą Amica podarowały pracownikom szpitala w Obornikach 250 sztuk małego AGD.

15 marca 2021

Amica pomaga pogorzelcom z Nowego Tomyśla

Grupa Amica od lat angażuje się w działania mające na celu wsparcie najbardziej potrzebujących. Nie pozostała obojętna wobec tragedii rodziny z Nowego Tomyśla, która szczególnie ucierpiała w pożarze dwupiętrowej kamienicy. Amica przekazała rodzinie sprzęt niezbędny do wyposażenia nowej kuchni.