Dotyczy firmy: Amica

Znalezione aktualności: 82

27 grudnia 2021

Świąteczna radość pomagania

Przedstawiciele Fundacji Amicis w ostatnim tygodniu przed świętami dotarli z prezentami do 150 podopiecznych i 80 pracowników Domu Pomocy Społecznej Piłka-Zamyślin. Na wsparcie organizacji mogło liczyć też blisko 350 rodzin z gmin Wronki, Lubasz, a także z Poznania i okolic. Do potrzebujących trafiły zarówno świąteczne paczki, jak i produkty pierwszej potrzeby.

16 grudnia 2021

Mikołajkowy konwój Fundacji Amicis i OSP Amica

Do ponad trzystu dzieci z powiatów szamotulskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego przyjechał w tym tygodniu z wielkimi paczkami Mikołaj z Fundacji Amicis. Pomimo śnieżnych widoków za oknami, pod drzwi przedszkoli dotarł nie na płozach, lecz na… zimówkach, bo prezenty przywieźli swoim wozem bojowym druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Amica, którzy co roku włączają się w akcję fundacji.

6 grudnia 2021

Pierwszy zjazd 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu za nami

Pierwszy zjazd inaugurujący 18. edycję Ligi Odpowiedzialnego Biznesu odbył się w ostatni weekend listopada 2021 roku w Warszawie. Prelekcje i warsztaty z zakresu zarządzania w obszarze ESG poprowadzili eksperci  i ekspertki z CCC – firmy-opiekuna jednej ze ścieżek edukacyjnych

24 listopada 2021

Do 23 grudnia potrwa I etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o CSR

Od 23 listopada do 23 grudnia br. uczniowie i uczennice szkół średnich oraz studenci/tki z całej Polski będą mogli wziąć udział w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o CSR, organizowanym w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

4 listopada 2021

Grupa Amica stawia na różnorodność w 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Trwa nabór do 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego skierowanego do studentów, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Grupa Amica jest partnerem projektu oraz opiekunem jednej spośród czterech realizowanych ścieżek – zarządzania różnorodnością. Najaktywniejsi uczestnicy mają szansę na płatny staż…

8 października 2021

Zacznij przygodę ze zrównoważonym rozwojem! Do niedzieli trwa rekrutacja do 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Do 14 listopada potrwa nabór do 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Studentki i studenci, którzy zakwalifikują się do programu wezmą udział w czterech spotkaniach prowadzonych przez wiodących ekspertów i ekspertki zrównoważonego rozwoju w Polsce. Na najaktywniejszych uczestników i uczestniczki czeka m.in. możliwość odbycia płatnego stażu w firmach zaangażowanych w obszarze CSR.

24 września 2021

Amica pomaga w zebraniu funduszy na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z porażeniem mózgowym

Fundusze uzyskane m.in. z licytacji sprzętu AGD ufundowanego przez Amikę pozwolą sfinansować turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji Memoriału Arkadiusza Gołasia, która jest organizatorem turnieju.

3 września 2021

Grupa Amica sponsorem tytularnym turnieju żeńskiej siatkówki z udziałem najlepszych drużyn z Polski i Niemiec.

W dniach 10-12 września 2021 roku po raz szesnasty odbędzie się Amica Cup, turniej żeńskiej piłki siatkowej. W hali „Wacław” w Szamotułach spotkają się zawodniczki czterech czołowych drużyn polskiej i niemieckiej ekstraklasy kobiet. Grupa Amica po raz kolejny została sponsorem tytularnym wydarzenia.

20 sierpnia 2021

Nowe stołówki dla blisko tysiąca uczniów

Grupa Amica zakończyła remonty w pierwszych stołówkach, których metamorfozę szkoły wygrały w konkursie „Kolorowe Stołówki”. Oficjalnie przecięcie wstęgi odbyło się w placówkach w Kraśniku i Polskowoli, a ostatnie prace remontowe trwają w szkole podstawowej w Warszawie. W zwycięskich szkołach uczy się łącznie prawie 950 uczniów, którzy od września będą mogli spożywać posiłki w przyjaznych i kolorowych pomieszczeniach.

20 sierpnia 2021

„Polish Businesswoman Awards” dla Grupy Amica

Grupa Amica została laureatem trzynastej edycji konkursu organizowanego przez redakcję „Businesswoman & life” – magazynu dla kobiet przedsiębiorczych, które się wzajemnie wspierają, motywują i inspirują. Polski producent AGD został uznany liderem innowacyjnych produktów i zdobył statuetkę „Polish Businesswoman Awards” w kategorii „Osobowość sukcesu i sukces firmy”.