McCormick Polska

McCormick Polska S.A. – polski oddział międzynarodowego przedsiębiorstwa będącego producentem ziółprzyprawmusztardkeczupówmarynatoctówsoli smakowych. Swoje produkty w Polsce przedsiębiorstwo oferuje pod markami Kamis i Galeo.

McCormick Polska S.A. wszedł na polski rynek w 2011 roku, kupując firmę Kamis S.A. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność w 27 krajach, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Francji, Wielkiej Brytanii, Chinach. Działa także na rynkach ukraińskim i rumuńskim.

Nasz program Purpose-Led Performance (PLP) jest wyrazem naszego dziedzictwa i naszym nieustającym zobowiązaniem do dostarczania najwyższej jakości wyników finansowych, jednocześnie robiąc to, co słuszne i wyrażone w naszym celu: Razem dla przyszłości smaku. Troska o ludzi, społeczność i naszą planetę jest wpisana w naszą strategię biznesową i jest zintegrowana z naszym codziennym procesem decyzyjnym.

Zaangażowanie firmy McCormick na rzecz ludzi i społeczności w naturalny sposób rozciąga się na planetę, którą wszyscy razem dzielimy. Dbamy o nasza planetę na każdym etapie biznesu,  począwszy od naszego łańcucha dostaw, kontynuując całą naszą działalność i wykraczając poza naszą organizację.

Firma McCormick jest zaangażowana w robienie tego, co jest dobre dla społeczności, z silnym naciskiem na tych, którym służymy i od których pozyskujemy.

Firma McCormick wierzy w siłę ludzi i nieustannie pracuje nad tym, aby wszyscy pracownicy czuli się doceniani i szanowani. Kiedy dbamy o naszych ludzi, którzy są związani z naszą firmą, rozwijamy się.

Wszyscy mamy do odegrania rolę w pozytywnym wpływaniu na ludzi, społeczności, w których żyjemy, pracujemy i pozyskujemy oraz na planetę, którą dzielimy!