Zaproszenie do udziału w badaniu Yfactor

21 lipca 2016

Wspólnie z Grupą Orange, zapraszamy do udziału w badaniu Yfactor!

Wiele firm działających w branży nowych technologii wciąż zdominowanych jest przez mężczyzn, kobiety stanowią często poniżej jednej dziesiątej liczby zatrudnionych ekspertów. Innowacyjność jest kluczem, który pozwoli skutecznie rozwiązywać istniejące problemy, jednak w sektorach STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka) daje się odczuć brak odpowiednich kompetencji i umiejętności – a nikła obecność kobiet nie poprawia tej sytuacji.

Zależy nam na tym, żeby wynalazki i odkrycia spełniały w przyszłości potrzeby zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pomóż nam w tym poprzez wzięcie udziału w badaniu. Bardzo cenna jest dla nas Twoja opinia z zakresu, który obejmuje badanie: edukacja w STEM, zatrudnienie oraz równowaga między życiem zawodowym, a prywatnym.

Wypełnienie ankiety zajmie od 7 do 10 minut i można to zrobić za pomocą tabletu, komputera lub smartfona :

http://survey.yfactor.org/

Pomożesz nam też udostępniając informację o badaniu na portalach społecznościowych z następującymi hashtagami: #makethedifference #YFactor @Mutationnelles

Osoby, które wypełnią ankietę, jako pierwsze otrzymają wyniki badań, a także szansę na zaproszenie na jedną z europejskich konferencji Yfactor.