Kim jesteśmy
Współpraca
Promocja
Baza wiedzy
Każda firma, organizacja, instytucja oraz jednostka administracji publicznej, każdy pracodawca może zostać sygnatariuszem Karty Różnorodności w Polsce.
Karta Różnorodności jest dobrowolną inicjatywą, do której dołączają pracodawcy z sektora: biznesu, organizacji pozarządowych, administracji publicznej i samorządowej oraz świata akademickiego.
Od stycznia 2019 roku przystąpienie do grona Sygnatariuszy Karty Różnorodności wiąże się w przypadku firm: dużych (powyżej 250 pracowników) oraz średnich (50-250 pracowników) z jednorazową opłatą w wysokości odpowiednio: 4,5 tys. zł + VAT oraz 2,5 tys. zł + VAT.
Opłat nie ponoszą firmy małe, organizacje pozarządowe oraz jednostki samorządu terytorialnego (gminy, powiaty, województwa) .
Organizacje, które zdecydują się dodatkowo wesprzeć finansowo projekt otrzymają tytuł Sygnatariusza Wspierającego Kartę Różnorodności w Polsce (przyznawane na rok) oraz dodatkowe korzyści.
Poznaj szczegóły >>
Nowi Sygnatariusze Karty Różnorodności zostają dopisywani do listy sygnatariuszy (dostępnej tutaj) po złożeniu i akceptacji formularza zgłoszeniowego, z datą podpisania Karty Różnorodności.
Dołączając do grona sygnatariuszy Karty Różnorodności pracodawca wyraża swoje poparcie dla idei różnorodności w miejscu pracy, podkreślając istotę tego tematu w danej organizacji czy firmie. Dołączając do prestiżowego grona sygnatariuszy staje się również ambasadorem tematu w swoim środowisku. Wyraża tym samym gotowość na wprowadzenie zapisów Karty oraz zobowiązuje się do wprowadzenia polityk antydyskryminacyjnej i antymobbingowej oraz zarządzania różnorodnością w swojej organizacji czy firmie.
Podpisanie Karty Różnorodności oznacza:
Sygnatariusz Karty Różnorodności w Polsce zobowiązuje się do:
Podpisanie Karty Różnorodności odbywa się raz i jest ważne bezterminowo.
Karty Różnorodności
10% zniżki na inne usługi realizowane przez FOB we współpracy z zewnętrznymi doradcami i trenerami.