Kobiety w innowacjach [webinar]

8 listopada 2021

15 listopada odbędzie się spotkanie online #TransferHUB z Martyną Markiewicz, europeistką, trenerką dramy i koordynatorką programu WzmocniONE w Fundacji Ashoka.

Jakie innowacje dla kobiet działają najlepiej, na co zwracać uwagę, projektując rozwiązania? Na jakie przykłady najskuteczniejszych działań z Polski i świata warto zwrócić uwagę? O tym 15 listopada Weronika Chodacz z FISE porozmawia z Martyną Markiewicz, europeistką, trenerką dramy i koordynatorką programu WzmocniONE w Fundacji Ashoka.

Zarejestruj się >>

– Najwięcej rozwiązań zgłaszanych do TransferHUB kierowanych jest do kobiet. Sytuacja kobiet na rynku pracy jest również obszarem najlepiej przebadanym ze wszystkich tematów Inkubatora. Wciąż jednak istnieje wiele barier, z którymi kobiety mierzą się na co dzień w pracy. Podczas spotkania spróbujemy je zdefiniować. Na webinarium szczególnie zapraszam osoby, które pracują z kobietami oraz wszystkich, którzy dopiero rozważają projektowanie rozwiązań w tym obszarze – mówi Julia Koczanowicz-Chondzyńska, prezeska Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Spotkanie będzie tłumaczone na polski język migowy. Zarejestruj się >>

O inkubatorze TransferHUB

Szkolenie odbywa się w ramach projektu „TransferHub – inkubator innowacji społecznych w obszarze zatrudnienia”. W TransferHub osoby prywatne, firmy, instytucje i organizacje pozarządowe mogą otrzymać pakiet szkoleń, doradztwa oraz grant w wysokości ok. 38 tys. zł na przetestowanie nowatorskiego pomysłu związanego z pracą.

Aby dołączyć do projektu i zgłosić innowacyjne rozwiązanie, należy do 6 grudnia wypełnić formularz online dostępny na stronie transferhub.pl/formularz