Multimedia (127 materiałów)

Wszystkie obszary

CSR dla inwestorów – cykl filmów

Multimedia

Serwis informacyjny 3BL Media przygotował 12 odcinków filmów z cyklu „CSR dla Inwestorów”. Cykl prezentowanych zagadnień ukazuje w jaki sposób społeczna odpowiedzialność biznesu oraz analiza obszarów ESG (środowiska, relacji społecznych oraz ładu korporacyjnego) mają wspływ na podstawową działalność spółek giełdowych oraz decyzji inwestycyjnych.

oglądaj

Liga Odpowiedzialnego Biznesu

Multimedia

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi. LOB grupa  studentów i studentek – Ambasadorów i Ambasdorek CSR w lokalnych środowiskach.

oglądaj

Etyka w biznesie

Multimedia

Forum Odpowiedzialnego Biznesu we współpracy z firmami – Partnerami Strategicznymi, stworzyło cykl filmów „CSR w kadrze” poświęcony wybranym zagadnieniom społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Film „Etyka w biznesie” stanowi retrospekcję dnia pracy głównej bohaterki, kierowniczki w dużej firmie. Film przestrzega przed nieetycznymi działaniami i pomaga w zrozumieniu zasad etyki w biznesie.

oglądaj

Zrównoważone miejsce pracy

Multimedia

Film „Odpowiedzialny biznes w firmie” powstał w ramach cyklu  „CSR w kadrze”, który Forum Odpowiedzialnego Biznesu przygotował wspólnie z Parnterami Strategicznymi. Film, „Zrównoważone miejsce pracy”, opowiada  o dniu z życia dwóch pracowników przykładowej firmy – od wyjścia z domu do zakończenia dnia pracy, zwracając uwagę widza na poszczególne zachowania w ciągu dnia – mniej lub bardziej odpowiedzialne. W filmie podjęto kwestie zrównoważonego miejsca pracy w szerszym aspekcie, co pozwala na pokazanie działań zarówno od strony firmy, jak i pracownika.

oglądaj

Odpowiedzialny biznes w firmie

Multimedia

Film „Odpowiedzialny biznes w firmie” powstał w ramach cyklu  „CSR w kadrze”, który Forum Odpowiedzialnego Biznesu przygotował wspólnie z Parnterami Strategicznymi. Film przedstawia ogólną ideę CSR we wszystkich obszarach  działalności firmy: społeczeństwo, rynek, konsumenci, pracownicy, etyka i środowisko.

oglądaj

CSR 2.0 innowacje, trendy, wyzwania – zaproszenie

Multimedia

21 października w warszawskim Centrum Expo XXI odbędzie się międzynarodowa konferencja „CSR 2.0 innowacje, trendy, wyzwania” organizowana wspólnie przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Instytut Odpowiedzialnego Biznesu. W jej trakcie odbędą się prezentacje w innowacyjnej formule Pecha Kucha, wystąpienia zagranicznych i polskich ekspertów oraz warsztaty. Więcej informacji na stronie www.facebook.com/CSRdwazero, zapisy pod adresem odpowiedzialnybiznes.pl/form-csr2.0.

oglądaj