Multimedia (135 materiałów)

Wszystkie obszary

10 lat Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Multimedia

Forum Odpowiedzialnego Biznesu obchodzi 10-lecie swojej działalności w zakresie promowania i rozwijania koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu oraz współpracy z firmami, które swój biznes prowadzą w sposób odpowiedzialny.

oglądaj

Recykling a pojemniki na odpady

Multimedia

O segregowaniu śmieci mówią: Edyta Krysiuk-Kowalczyk (Coca-Cola HBC Polska), Piotr Szajrych (Rekopol), Marcin Wojtan (Lafarge Cement). Fragment debaty o recyklingu, która odbyła się 8 czerwca 2010 r. w ramach cyklu „Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie” organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

oglądaj

Recykling się opłaca

Multimedia

O tym, że recykling się opłaca mówi Edyta Krysiuk-Kowalczyk z Coca-Cola HBC Polska. O regulacjach dotyczących recyklingu obowiązujących w Polsce mówi Marcin Wojtan z Lafarge Cement i Piotr Szajrych, Rekopol. Fragment debaty o recyklingu, która odbyła się 8 czerwca 2010 r. w ramach cyklu „Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie” organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

oglądaj

Polska na tle europejskich uregulowań z zakresu recyklingu odpadów

Multimedia

Fragment debaty o recyklingu, która odbyła się 8 czerwca 2010 r. w ramach cyklu „Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie” organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Wypowiedź Marcina Wojtana z Lafarge Cement oraz Prezesa Rekopolu, Piotra Szajrycha, na temat różnic w regulacjach dotyczących recyklingu pomiędzy Polską a Europą.

oglądaj

O sprawiedliwym handlu – Tadeusz Makulski

Multimedia

Wypowiedź Tadeusza Makulskiego z Polskiego Stowarzyszenia Sprawiedliwego Handlu Trzeci Świat i My podczas Rozmów o odpowiedzialnym biznesie 9 marca 2010 r. „Czy sprawiedliwy handel jest sprawiedliwy?” w Centrum Kultury Nowy Wspaniały Świat, zorganizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

oglądaj