Grupa Raben

Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat (w Polsce od 1991 roku). Oferuje kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch i Rumunii.

Oferuje rozwiązania nie tylko dla dużych firm, lecz także dla przedsiębiorstw średnich i małych. Platforma myraben.com i rozbudowane systemy zarządzania transportem i relacjami z Klientem pozwalają dostosować daną usługę do indywidualnych wymagań.

Dla Grupy Raben działalność CSR to nie tylko działania zgodne z prawem. To również prowadzenie aktywności biznesowej w przejrzysty i etyczny sposób, uwzględniający oczekiwania interesariuszy. Tak rozumiana społeczna odpowiedzialność wpisana jest na stałe w DNA Grupy Raben. Ekologiczne, oszczędzające energię rozwiązania w magazynie, nowoczesny, niskoemisyjny tabor, zasady etyczne dla wszystkich podmiotów działających na rzecz Grupy Raben to przykłady zarządzania zapewniającego zrównoważony, trwały rozwój – nie tylko dziś, lecz także w przyszłości. Grupa Raben wierzy, że operator logistyczny stanowi ważne ogniwo w odpowiedzialnym łańcuchu dostaw każdej firmy. Codziennie działa na rzecz wspólnego dobra. Zarówno wśród dorosłych, jak i najmłodszych firma propaguje bezpieczeństwo drogowe i znaczenie transportu. Robi to poprzez kampanię społeczną „Transport jest potrzebny”. Odpowiedzialność to proces, a nie stan. Grupa Raben nieustannie zmienia usługi i procedury, by zasłużyć na miano odpowiedzialnej firmy. Uczy siebie i innych, jak pozytywnie wpływać na otoczenie. Realizuje programy wolontariatu pracowniczego, żeby zmieniać lokalną rzeczywistość. Pragnie, by następne pokolenia miały dostęp do tych samych zasobów, z których korzysta teraz. Grupa Raben chce być przyjaznym napędem przyszłości.

www.csr.raben-group.com

www.niebadzdziki.pl

Informacje od Partnera

31 października 2019

Zdrowi nie tylko przez tydzień

Ponad 10 000 porcji zdrowego śniadania wydanych pracownikom w zgodzie z najnowszymi zaleceniami IŻŻ i ponad 20 000 litrów śmieci zebranych w ramach sprzątania świata. Do tego rajdy rowerowe, eko warsztaty, porady dietetyka i akcje promujące picie wody oraz piramidę żywienia wg prof. M. Jarosza. Tak w skrócie można podsumować Tydzień Zdrowia, który w Grupie Raben odbył się już po raz 9.

19 sierpnia 2019

Raben nagrodzony przez dziennik Rzeczpospolita za działalność CSR

Grupa Raben otrzymała nagrodę Rzeczpospolitej dla wyróżniających się firmy branży transportowo-spedycyjno-logistycznej. Firma została doceniona m.in. w kategorii najlepsze praktyki CSR. Wyróżnienia wręczono podczas I Spotkania Liderów Branży TSL „Rzeczpospolita” 29 lipca 2019.

9 sierpnia 2019

Raben wspiera Formułę Student

Wspierając młode talenty Grupa Raben została partnerem logistycznym PWR Racing Team z Politechniki Wrocławskiej, który godnie reprezentuje nasz kraj na największych torach we Włoszech, Niemczech i Czechach, ścigając się w ramach programu Formuła Student.

Zobacz wszystkie wiadomości od Grupa Raben »