Artykuły eksperckie

5 lipca 2016

III Ogólnopolski Dzień Różnorodności: Debata „Wpływ różnorodności na rozwój miast”

Do udziału w debacie „Wpływ różnorodności na rozwój miast” zaprosiliśmy: Karolinę Malczyk, zastępczynię dyrektora Centrum Komunikacji Społecznej, Urząd m.st. Warszawy; Beatę Maciejewską, pełnomocniczkę Prezydenta Miasta Słupska ds. zrównoważonego rozwoju i zielonej modernizacji miasta, Urząd Miejski w Słupsku; Moderator: Grzegorz Nawrocki Ogólnopolski Dzień Różnorodności to coroczne spotkanie obecnych sygnatariuszy Karty Różnorodności oraz firm zainteresowanych podpisaniem deklaracji. Motywem przewodnim…

1 lipca 2016

III Ogólnopolski Dzień Różnorodności: Zarządzanie różnorodnością – Prezentacja wyników badania

Badanie sygnatariuszy Karty Różnorodności zrealizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, koordynatora Karty Różnorodności w Polsce, w 2016 r. Wyniki prezentowane są w odniesieniu w odniesieniu do tożsamego badania z 2014 r. Prezentacja zarejestrowana w trakcie III Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności. Więcej o badaniu. Prezentują: Mirella Panek-Owsiańska, prezeska Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu Monika Jagiełło, Senior Research Manager, PBS…

2 lutego 2016

The precariat and CSR: How labour relations should adapt

Dr Guy Standing, autor książki „Prekariat. Nowa niebezpieczna klasa” w wykładzie na temat przyszłości rynku pracy.

2 lutego 2016

Ścieżka serca – którędy wiedzie, dokąd prowadzi i co z niej wynika

Agnieszka Kramm z Fundacji Miejsce Kobiet prezentuje projekt wspierający powrót kobiet na rynek pracy.

11 listopada 2015

Relacja filmowa z II Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

Czy wiesz, ilu sekund potrzebuje Twój umysł, aby ocenić i zaszufladkować nowopoznaną osobę? I co to znaczy, że uprzedzenia i stereotypy mają samopodtrzymujący charakter? Oto relacja z II Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, w czasie którego szukaliśmy odpowiedzi na te i szereg innych pytań.  

29 lipca 2015

Relacja z II Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

Zapraszamy do obejrzenia relacji z II Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, który odbył się 22 maja w Warszawie.

21 lipca 2014

Relacja z I Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pierwszego ogólnopolskiego Dnia Różnorodności. A w niej więcej o Karcie Różnorodności, zarządzaniu różnorodnością i budowaniu kultury włączającej w firmie.

1 lipca 2014

Relacja z III edycji Gali „Aktywność Kobiet 2013”

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z Gali „Aktywność Kobiet 2013”, która odbyła się we Wrocławiu 6 czerwca 2014 roku. Portal odpowiedzialnybiznes.pl był patronem medialnym Konkursu „Aktywność Kobiet 2014”.

19 czerwca 2014

Relacja wideo z pierwszego ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pierwszego ogólnopolskiego Dnia Różnorodności. A w niej więcej o Karcie Różnorodności, zarządzaniu różnorodnością i budowaniu kultury włączającej w firmie.

25 lutego 2013

Polska Karta Różnorodności. Rok doświadczeń, rok wyzwań

Polska Karta Różnorodności ma już prawie 50 Sygnatariuszy. 14 lutego 2013 roku w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie miała miejsce konferencja „Polska Karta Różnorodności.

Typ artykułu

Obszar tematyczny