Dotyczy firmy: AmRest

Znalezione aktualności: 11

31 lipca 2019

AmRest zmierzył poziom radości w pracy

Już po raz drugi na zlecenie firmy AmRest przez HRM Institute zostało przeprowadzone badania radości w miejscu pracy wśród Polaków. Rezultatem badań najnowszy raport „Międzynarodowy Krajobraz Radości w Pracy 2019”.

11 lipca 2019

AmRest doceniony za działania w zakresie CSR

AmRest zadebiutował w prestiżowym rankingu Marka Godna Zaufania. W tegorocznej edycji Spółka została doceniona za realizację strategii CSR, zajmując pierwsze miejsce w kategorii: firma społecznie odpowiedzialna.

26 czerwca 2019

W AmRest odbyło się drugie spotkanie z cyklu HR Lightning Coffee

Odbyło się drugie spotkanie z cyklu HR Lightning Coffee organizowane przez AmRest. Wydarzenie poświęcone było tematyce szeroko rozumianego rozwoju organizacji w oparciu o ludzi, a także programów rozwojowych i szkoleniowych dla pracowników.

18 czerwca 2019

Kampania rekrutacyjna AmRest „Kariera na okrągło” wyróżniona w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2019

5 czerwca 2019 roku podczas gali EBEA 2019 nagrodzono najlepsze działania employer brandingowe w Polsce. W kategorii „Kampania internetowa” zwyciężył AmRest za „Karierę na Okrągło” w Pizza Hut.

30 kwietnia 2019

Szybkie stacje ładowania GreenWay przy restauracjach KFC

GreenWay Polska rozbuduje swoją sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych o kolejne atrakcyjne dla kierowców lokalizacje. W ramach współpracy z firmą AmRest, polski lider elektromobilności uruchomił właśnie 2 szybkie ładowarki na MOP Olsze w obu kierunkach przy autostradzie A1 na odcinku Gdańsk-Toruń, co znacznie poprawi przejezdność trasy, szczególnie dla aut z mniej pojemnymi bateriami. Współpraca z AmRest obejmie instalację kolejnych stacji GreenWay zlokalizowanych przy restauracjach KFC.

25 kwietnia 2019

AmRest dąży do „restauracji bez papieru”

AmRest rozpocznie współpracę z Microsoftem nad swoją cyfrową transformacją. Spółka zapowiada, że będzie dążyć do „restauracji bez papieru”.

28 lutego 2019

„Współpraca z dostawcami to priorytet”. O działaniach AmRest w raporcie Rynek Dostawców HoReCa

Na łamach raportu Rynek Dostawców HoReCa ukazał się tekst Eweliny Jabłońskiej-Gryżeni dotyczący współpracy AmRest z partnerami biznesowymi.

25 lutego 2019

Nestlé podjęło kolejne wyzwanie w celu ograniczenia ilości odpadów z tworzyw sztucznych

Nestlé dołączyło do NextGen Cup Challenge. To wyzwanie, którego celem jest stworzenie w pełni nadającego się do recyklingu, kompostowalnego kubka do napojów na wynos.

12 grudnia 2018

Gospodarka o obiegu zamkniętym otwiera przed firmami nowe możliwości rozwoju. Nowy raport Deloitte pod patronatem FOB

Oddziaływanie ludzi na środowisko jest coraz większe. Liczba ludności przez ostatnie pół wieku wzrosła dwukrotnie: z 3,7 mld do 7,6 mld. Powoduje to, że zużycie surowców naturalnych wzrasta niewspółmiernie do możliwości regeneracyjnych Ziemi. Zwiększeniu ulega również ilość odpadów, które są…

28 listopada 2018

Sześć nowych firm w Programie Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Podczas konferencji „100 lat praw wyborczych kobiet. Praca, rodzina rozwój – perspektywa równych szans” do grona partnerów Forum Odpowiedzialnego Biznesu oficjalne dołączyło sześć nowych firm: Aflofarm Farmacja Polska, AkzoNobel, AmRest, ArcelorMittal Poland, CCC S.A., Leroy Merlin. Wydarzenie miało miejsce 19…