Rusza cykl wideo #OdPOWIEDZialnie. Partnerzy FOB podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w realizacji działań CSR

30 października 2019

Dotyczy firmy: Fundacja Veolia Polska,

Wychodząc naprzeciw trendom w komunikacji działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, Forum Odpowiedzialnego Biznesu rusza z nowym projektem wideo #OdPOWIEDZialnie. Cykl krótkich filmów poświęconych praktycznym aspektom prowadzenia działań CSR realizowany jest we współpracy z partnerami strategicznymi FOB.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu rusza z nowym projektem wideo #OdPOWIEDZialnie. W ramach cyklu eksperci i ekspertki firm partnerskich FOB zaprezentują swoje doświadczenia i wiedzę dotyczącą realizacji projektów CSR. Udzielą także praktycznych wskazówek, jak skutecznie i wiarygodnie prowadzić działania z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju.

Pierwszy odcinek poświęcony jest bioróżnorodności. Temu tematowi przygląda się Agata Mazurek-Bąk, członkini Zarządu Fundacji Veolia Polska i dyrektorka HR grupy Veolia w Polsce, która odpowiada na następujące pytania:

  • dlaczego bioróżnorodność jest tak ważna;
  • na jakie kampanie dot. bioróżnorodności obecnie istnieje zapotrzebowanie;
  • jak skutecznie wspierać populację pszczół;
  • jak realizować poprzez programy wolontariatu pracowniczego realizować praktyki dot. bioróżnorodności.

Zachęcamy do wykorzystywania filmów podczas szkoleń, zajęć ze studentami czy spotkań z kontrahentami i partnerami społecznymi! Następne odcinki będziemy publikowali sukcesywnie w mediach Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Źródło: inf. własna