Dotyczy firmy: Fundacja Veolia Polska

Znalezione aktualności: 44

14 sierpnia 2019

NaprawiaMY z Veolią: warsztaty z pracownikami

Jeszcze w tym roku w 10 polskich miastach i miasteczkach powstaną kafejki naprawcze – miejsca, gdzie sąsiedzi będą mogli wspólnie naprawić wszelkiego rodzaju sprzęty, chroniąc środowisko naturalne i jego zasoby, a przy okazji lepiej się poznać. Zorganizują je finaliści programu NaprawiaMY z Veolią.

9 sierpnia 2019

Veolia przeprowadziła warsztaty zero waste

2 sierpnia wolontariusze Veolii wzięli udział w ekologicznych warsztatach w duchu zero waste, podczas których nauczyli się jak nadawać drugie życie przedmiotom i jak żyć, aby produkować jak najmniej odpadów.

9 sierpnia 2019

Veolia podsumowała Ogólnopolski Dzień Pszczół

To wspaniała okazja by przypomnieć o znaczeniu pszczół dla bioróżnorodności oraz idei miejskiego pszczelarstwa, którą Veolia realizuje wspólnie ze swoimi pracownikami w ramach wolontariatu pracowniczego.

7 sierpnia 2019

Ostatni etap programu Młodzi Obserwatorzy Przyrody Veolia rusza we wrześniu

Tarnowskie Góry rozkwitną wczesną jesienią za sprawą projektów przygotowanych przez młodzież, uczestników programu Fundacji Veolia Polska i Centrum UNEP/GRID-Warszawa „Młodzi Obserwatorzy Przyrody – tworzymy miasto z klimatem!”. W okresie wakacyjnym przygotowują się oni do realizacji swoich pomysłów na wzmocnienie roli zieleni w mieście.

6 sierpnia 2019

Jak prowadzić dialog z interesariuszami? Nowa publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu

“Różne oblicza dialogu. Inspirator dla firm” to tytuł najnowszej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prezentującej zasady komunikacji i współpracy z interesariuszami.

1 sierpnia 2019

Edukacja dla zrównoważonego rozwoju

Publikacja „Edukacja dla zrównoważonego rozwoju” Centrum UNEP/GRID-Warszawa prezentuje działania firm, zaangażowanych w edukowanie młodzieży, konsumentów, partnerów biznesowych oraz wykorzystujących w tym procesie nowoczesne technologie. Oprócz opisu działań CSR znalazło się w niej miejsce również na materiały poświęcone prawu człowieka do…

29 lipca 2019

Znamy 10 finalistów programu NaprawiaMY z Veolią

Zepsuty telewizor, rozpruta bluza czy niedziałająca klawiatura – jak sprawić, żeby nie trafiły na wysypisko, ale powróciły do łask swoich właścicieli? Jeszcze w tym roku w 10 polskich miastach i miasteczkach powstaną kawiarenki naprawcze – miejsca, gdzie sąsiedzi będą mogli wspólnie naprawić wszelkiego rodzaju sprzęty, a przy okazji lepiej się poznać. Zorganizują je finaliści programu NaprawiaMY z Veolią.

4 lipca 2019

Veolia edukuje ekologicznie poprzez grywalizację

Pierwszy tydzień lipca został tygodniem gry o zielone miasta dla Fundacji Veolia, za pomocą której firma edukowała pracowników urzędów miast na rzecz konfrontacji skutkom zmiany klimatu. 

3 lipca 2019

Znamy laureatów Szkoły Liderów Miast Veolii

Zakwalifikowani do programu liderzy miejscy z Łomży wezmą udział w kilkumiesięcznym zaawansowanym kursie przywództwa z uwzględnieniem lokalnej diagnozy i interesów społeczności przygotowanym przez Fundację Szkoła Liderów.

2 lipca 2019

Veolia promuje zrównoważoną dietę dla dzieci

W Łodzi odbyła się pierwsza, dwudniowa odsłona nowego projektu wolontariatu pracowniczego pn. „Kuchnia jest dla dzieci”. Inicjatywa realizowana jest przez Fundację Veolia Polska we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Łodzi, w ramach programu wspierania pieczy zastępczej „Rodzina jest dla dzieci”.