Aktualności

27 stycznia 2021

W #OdPOWIEDZialnie Hochland o dobrostanie zwierząt

Aktualności FOB, Od Partnerów

23. odcinek #OdPOWIEDZialnie poświęcamy tematowi dobrostanu zwierząt w procesach produkcyjnych artykułów żywnościowych. O tym, jak się dba o krowy w sektorze mleczarskim opowiedzieli eksperci firmy Hochland Polska.

26 stycznia 2021

Rekopol został partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Od Partnerów

Mamy przyjemność poinformować, że Rekopol przystąpił do Programu Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu. To program edukacyjny FOB, mający na celu aktywizację przedsiębiorców do działań w zakresie CSR rozumianego jako odpowiedzialność przedsiębiorstw za ich wpływ na społeczeństwo i środowisko.

25 stycznia 2021

Zmiany klimatu w Polsce – co nas czeka w pogodzie w XXI wieku?

CSR w Polsce

Jak będzie się zmieniał klimat w Polsce w XXI wieku? Jakie trendy zmian będą zachodzić w wartości temperatury i wysokości opadu? Jakie będzie tempo zmian klimatu w kolejnych dekadach? To pytania, na które spróbują odpowiedzieć uczestniczki i uczestnicy konferencji online organizowanej 27 stycznia przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy. Udział w dyskusji weźmie Katarzyna Teter, członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

25 stycznia 2021

Akcja “Dziel się pomocą” i wsparcie medyków w Banku BNP Paribas

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

37 tysięcy osób, które zagłosowały w ramach świątecznej akcji Banku BNP Paribas “Dziel się pomocą”, aby rozdysponować pomiędzy 5 organizacji 200 tys. złotych ofiarowanych przez bank oraz posiłki dla pracowników szpitali o łącznej wartości 155 tys. złotych – to efekty inicjatyw zrealizowanych przez Bank BNP Paribas w 2020 roku.

25 stycznia 2021

Grupa Raben partnerem Szlachetnej Paczki

Od Partnerów

18 ciężarówek z darami, 50 punktów rozładunku i ponad 9 000 km przejechanych w ramach Weekendu Cudów.

25 stycznia 2021

Szpital tymczasowy w Siedlcach oficjalnie otwarty

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Szpital tymczasowy w Siedlcach powstał dzięki współpracy Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II z myślą o osobach chorych na COVID-19.

25 stycznia 2021

Biedronka dołączyła do grona członków Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy

Od Partnerów

Jak informuje portal Nowy Marketing, Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel marki Biedronka, został członkiem Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy.

25 stycznia 2021

Business webinar on the UN Convention on Biological Diversity (CBD)

CSR na świecie

As a member of Business For Nature, we are pleased to invite you to a 1-hour webinar, specifically designed for business, that will introduce the Convention on Biological Diversity (CBD).

22 stycznia 2021

Dzień bez Opakowań Foliowych

Od Partnerów

23 stycznia obchodzimy „Dzień bez Opakowań Foliowych”.Z tej okazji analitycy Santander Bank Polska postanowili przyjrzeć się polskiemu rynkowi produkcji opakowań i temu jak pandemia i związane z nią czasowe zatrzymanie gospodarek na całym świecie wpłynęło na jego kondycję, a także przeanalizować perspektywy dla branży na 2021 rok.

22 stycznia 2021

Dar Fundacji Amicis dla szpitala powiatowego w Międzychodzie

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Pandemia koronawirusa negatywnie wpływa na funkcjonowanie polskich szpitali, które często zmagają się z niedoborem sprzętu ratującego życie pacjentów. Finansowana przez Grupę Amica Fundacja Amicis przekazała nowoczesne urządzenie wspomagające oddychanie Szpitalowi Powiatowemu w Międzychodzie.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc