Aktualności

21 marca 2019

Biznes odpowiedzialny w Polsce 2019 – wydanie specjalne „Rzeczpospolitej”

, CSR w Polsce

20 marca ukazała się kolejna edycja dodatku tematycznego „Rzeczpospolitej” oraz „Parkietu” zatytułowanego „Biznes odpowiedzialny w Polsce”. Materiał został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Finansów. Forum Odpowiedzialnego Biznesu patronuje wydaniu.

21 marca 2019

Biedronka i Caritas Polska wspólnie wspierają potrzebujących seniorów

Od Partnerów

Po raz drugi Biedronka i Caritas Polska wspólnie wesprą potrzebujących seniorów. Ponad 6600 osób powyżej 60. roku życia, znajdujących się w trudnej sytuacji, będzie otrzymywać miesięcznie 150 zł na zakupy w Biedronce. Kwota trafiać będzie na kartę przedpłaconą „Na codzienne zakupy” przez 10 miesięcy – od marca do grudnia 2019 roku. 

21 marca 2019

22 marca – Światowy Dzień Wody

CSR na świecie, CSR w Polsce, Od Partnerów

22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody, ustanowiony przez ONZ. Ma on na celu uświadomienie wpływu prawidłowej gospodarki wodnej na kondycję gospodarczą i społeczną. Z tej okazji, eksperci Banku BGŻ BNP Paribas, na podstawie danych GUS, dokonali analizy rynku wody w Polsce. Wskazują, że jednym z trendów jest wzrost społecznej świadomości negatywnego wpływu jednorazowych plastikowych opakowań wody butelkowanej na zanieczyszczenie środowiska.

20 marca 2019

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza na spotkanie z Markiem Dragoszem i Przemkiem Świerczem

Od Partnerów

Bank BGŻ BNP Paribas, w ramach kampanii #DOCENIAJnieoceniaj zaprasza na spotkanie z trenerem Markiem Dragoszem i kapitanem Przemkiem Świerczem z reprezentacji Polski Amp Futbol, którzy opowiedzą m.in. jak mimo trudności realizować marzenia. Spotkanie odbędzie się 20 marca o godz. 19:30 w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas przy Marszałkowskiej w dawnym Sezamie.

20 marca 2019

3M laureatem prestiżowej nagrody „Tego, który zmienia polski przemysł”

Od Partnerów

3M został laureatem prestiżowej nagrody „Tego, co zmienia polski przemysł”. Firma została wyróżniona m.in. za aktywność na rzecz zrównoważonego rozwoju w branży produkcyjnej oraz kreowanie innowacyjnych, przyjaznych środowisku rozwiązań dla klientów.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc