Aktualności

7 maja 2021

Butelki marki własnej Carrefour z coraz mniejszą ilością plastiku

Od Partnerów

Carrefour sukcesywnie zmniejsza, zarówno masę butelek z wodą marki własnej, jak i opakowań innych produktów sygnowanych marką własną. Dzięki temu udało się już zaoszczędzić 3,2 tony plastiku, podczas gdy w ramach redukcji masy opakowaniowej w ramach całej marki własnej sieć zużyła w 2020 roku 15 ton mniej plastiku, tym samym chroniąc środowisko naturalne i realizując politykę opakowaniową Carrefour.

7 maja 2021

Zdobądź bezpłatne wejściówki na Przegląd Filmów Miesiąca Różnorodności

Aktualności FOB

Inspiracje do działań w obszarze D&I przychodzą czasem z zupełnie nieoczekiwanej strony. Dlatego wraz z BNP Paribas Bank Polska zapraszamy na weekendowy przegląd filmów.

6 maja 2021

Bank BNP Paribas i Forum Odpowiedzialnego Biznesu promują różnorodność w miejscu pracy

Od Partnerów

W czwartek, 6 maja, startuje Miesiąc Różnorodności – cykl wydarzeń poświęconych tematyce diversity & inclusion, organizowany w ramach Karty Różnorodności, koordynowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Inicjatywę wspiera Bank BNP Paribas, który jest Partnerem Przeglądu Filmów Miesiąca Różnorodności oraz dwóch spośród czterech zaplanowanych debat.

5 maja 2021

Różnorodność wiekowa napędza rozwój. W nowej kampanii IKEA podkreśla potencjał osób 50+ na rynku pracy

Od Partnerów

W ramach realizowanej od 2020 roku Strategii Różnorodności i Włączania, IKEA rozpoczyna komunikację dotyczącą wartości różnorodności wiekowej dla biznesu i społeczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem osób po 50-tym roku życia na rynku pracy. IKEA zachęca, by dostrzegać talenty oraz potencjał osób doświadczonych i zapewniać im równe szanse w dostępie do rozwoju zawodowego.

5 maja 2021

Druga edycja programu “Mistrzowie w drodze”

Od Partnerów

Młodzi kierowcy z całej Polski mają szansę na bezpłatne szkolenia z doskonalenia techniki jazdy. 4 maja wystartowała druga edycja programu “Mistrzowie w drodze” organizowanego przez Grupę LOTOS i Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ambasadorem akcji jest Kajetan Kajetanowicz, trzykrotny rajdowy mistrz Europy.

5 maja 2021

ORLEN po raz kolejny wesprze jednostki Straży Pożarnej

Od Partnerów

W Międzynarodowy Dzień Strażaka, który obchodzony jest 4 maja, Fundacja ORLEN ogłasza nabór do kolejnej edycji programu „ORLEN dla Strażaków”. PKN ORLEN wraz ze swoją korporacyjną fundacją przeznaczą kolejne 2 mln złotych na wsparcie państwowych i ochotniczych straży pożarnych w…

5 maja 2021

Samsung Inkubator Climate Leadership: 5 startupów rusza na ratunek klimatowi

Od Partnerów

W tym roku Samsung przystąpił do 2. edycji programu „Climate Leadearship powered by UN Environment”. W jej ramach ogłosił rekrutację dla startupów, które mają ciekawy pomysł na biznes związany z ochroną klimatu. Decyzją jury w inkubacji weźmie udział 5 innowacyjnych zespołów, które przejdą bogatą ścieżkę szkoleniową w duchu zrównoważonego rozwoju.

5 maja 2021

Santander Bank Polska – obsługa bez barier

Od Partnerów

5 maja obchodzimy Dzień Walki z Dyskryminacją Osób z Niepełnosprawnościami. Wg różnych danych w Polsce żyje od 4 do 7 mln osób z niepełnosprawnościami.

5 maja 2021

Dzień Bez Śmiecenia – 11 maja

Aktualności FOB

Dzień Bez Śmiecenia to edukacyjna kampania społeczna, która od 15 lat porusza temat świadomej segregacji odpadów i ekologicznego stylu życia. W tym roku, 11 maja, z okazji jubileuszu kampanii organizatorzy przygotowali retrospekcję – powrót do najważniejszych zasad i inspirujących ciekawostek, które były upowszechniane w ramach akcji. Hasło tegorocznej kampanii brzmi: „Odpady to nie śmieci – to surowce! #WidzęWięcej”.

5 maja 2021

LOTOS zaprasza na Ladies’ Jazz Festival

Od Partnerów

Gdyński Ladies’ Jazz Festival to największe święto kobiecej muzyki. Jest to jedyny tego typu festiwal jazzowy na świecie, który na scenę zaprasza wybitne i wyjątkowe artystki świata jazzu, swingu, latino czy inteligentnego popu. Od pierwszej edycji Ladies’ Jazz Festival wzbudzał duże zainteresowanie nie tylko fanów, ale także największych sław. Tegoroczny festiwal potrwa od 26 do 31 lipca.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc