Aktualności

15 stycznia 2019

ArcelorMittal Poland podsumowuje ostatnie 12 miesięcy w zdzieszowickiej koksowni

Od Partnerów

 Równolegle z inwestycjami proekologicznymi i modernizacjami wartymi prawie 100 mln zł w koksowni ArcelorMittal Poland w Zdzieszowicach, firma zrealizowała w regionie projekty społeczne.

15 stycznia 2019

Segregujmy jak należy – Carrefour Polska partnerem Koalicji 5 Frakcji

Od Partnerów

Carrefour Polska przystąpił do Koalicji 5 Frakcji – inicjatywy CSR Consulting oraz Eneris Ochrona Środowiska. Koalicja edukuje konsumentów jak prawidłowo postępować z odpadami komunalnymi i wprowadza jednolity system piktogramów, pomagający w odpowiedniej ich segregacji.

14 stycznia 2019

PZU przekazało kolejne quady dla GOPR

Od Partnerów

PZU, partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wspiera Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. W ramach współpracy przekazanych zostało…

14 stycznia 2019

PKN ORLEN sponsorem strategicznym obchodów 100-lecia PKOl

Od Partnerów

​PKN ORLEN, partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu, obejmie swoim patronatem obchody setnej rocznicy powstania Polskiego Komitetu…

11 stycznia 2019

CSR Risk Check: narzędzie online dla firm

CSR na świecie

CSR Risk Check to skierowane do firm i ich dostawców inwestujących w krajach rozwijających się. Narzędzie umożliwia firmom odkrywanie i ocenę potencjalnych zagrożeń wynikających w prowadzenia działań na rynkach wschodzacych, takich jak nieodpowiednie warunki pracy, naruszenia praw do ziemi lub negatywny wpływ na środowisko w całym łańcuchu dostaw. Pomaga to firmom lepiej przygotować się do planowanych działań i nadchodzących inwestycji. CSR Risk Check opracowała holenderska organizacja  MVO Nederland. Narzedzie dostępne jest w języku angielskim, holenderskim i od niedawna też po niemiecku.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc