Magdalena Rogosz

alumni

Udział w edycji 2013 - 2014

Studentka Logistyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Studiuję logistykę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dzięki przynależności do Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Kierunków Rolniczych i Nauk Pokrewnych IAAS, zapoznałam się z kwestią CSR-u. Wspólne projekty i wydarzenia uświadamiają i uczą mnie wielu rzeczy. Wspieram także projekty Enactus SGGW. Natomiast, w ramach zainteresowań kierunkowych związana jestem także z Kołem Naukowym Logistyki SGGW oraz Kołem Naukowym Public Reltion SGGW. Angażuje się również w różnego typu wolontariat.

Chcę wykorzystywać swoją energię i optymizm na rzecz rozwoju idei CSR-u. Chcę działać w moim dalszym i bliższym środowisku. Dzięki programowi ambasadorskiemu mam szansę zyskać skuteczniejsze narzędzia i profesjonalne wsparcie.
Odpowiedzialny biznes to dla mnie realny cel i strategia możliwa do realizacji dla każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od branży, rozmiarów, udziałów. Jest to możliwość poprawy wspólnej jakości życia społecznego, zawodowego i środowiskowego.

Uwielbiam koty! W wolnych chwilach (choć nie tylko) oddaje się kulinarnemu szaleństwu. Piekę, gotuję i degustuję.:)

Profile są tworzone osobiście przez uczestników Ligi Odpowiedzialnego Biznesu lub z ich upoważnienia. Forum Odpowiedzialnego Biznesu zatwierdza profil, ale nie odpowiada za aktualność i poprawność wpisanych danych. Każdy absolwent może wysłać prośbę o wprowadzenie zmian w swoim profilu na adres portal@fob.org.pl.