Karolina Wiśniewska

alumni

Udział w edycji 2013 - 2014

Studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji, specjalności "Logistyka i Zarządzanie w Europejskim Systemie Transportowym" na Akademii Morskiej w Szczecinie.

Jestem rodowitą Szczecinianką, w marcu 2013 roku obroniłam tytuł inżyniera kierunku Zarządzania i Inżynierii Produkcji, specjalności „Logistyka i Zarządzanie w Europejskim Systemie Transportowym” na Akademii Morskiej w Szczecinie. Obecnie kontynuuję studia tych specjalności w języku angielskim. Od 4 lat jestem członkinią Koła Naukowego Logistyki i Transportu (drugi rok pełnię funkcję Prezesa) oraz zostałam wybrana na drugą dwuletnią kadencję do Zarządu Klubu Uczelnianego AZS Akademii Morskiej w Szczecinie. Zajmuję się organizacją konferencji i warsztatów z dziedziny TSL oraz zawodów i mistrzostw uczelnianych w różnych dyscyplinach sportowych.

Odpowiedzialnym biznesem interesuję się od niedawna. Wiem, że czeka mnie dużo pracy przy zwiększaniu wiedzy w tej dziedzinie, jednak bardzo cieszę się, że jestem Ambasadorką CSR, gdyż pomoże mi to poszerzyć horyzonty i poznać interesujących ludzi. Odpowiedzialny biznes to dla mnie standard, który powinien być rozpowszechniany na wielu płaszczyznach biznesu, w celu zrównoważonego rozwoju.

Nigdy się nie nudzę, lubię spotykać się ze znajomymi, rozmawiać o organizacji różnych przedsięwzięć i oczywiście, doprowadzać je do skutku. Moje zainteresowania to zarządzanie i organizacja, kulinaria i odżywianie, pływanie oraz CSR.

Profile są tworzone osobiście przez uczestników Ligi Odpowiedzialnego Biznesu lub z ich upoważnienia. Forum Odpowiedzialnego Biznesu zatwierdza profil, ale nie odpowiada za aktualność i poprawność wpisanych danych. Każdy absolwent może wysłać prośbę o wprowadzenie zmian w swoim profilu na adres portal@fob.org.pl.