Środowisko! biznesowe i naturalne

18 września 2019

Forum Odpowiedzialnego Biznesu ogłosiło hasło 8. Targów CSR, największego w Polsce wydarzenia poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi. Nawiązuje ono jednocześnie do tematu przewodniego części konferencyjnej spotkania, czyli środowiska naturalnego. Targi odbędą się 29 października 2020 r. (nowy termin) w Centrum EXPO XXI w Warszawie (WSTĘP WOLNY).

,,Środowisko! biznesowe i naturalne” jako hasło 8. Targów CSR ma na celu z jednej strony przypomnienie zależności między biznesem i jego otoczeniem oraz odpowiedzialności środowiska biznesowego za środowisko naturalne. Z drugiej strony pokazuje jak szeroką platformą prezentacji działań społecznych, biznesowych, ekologicznych oraz spotkaniem różnych środowisk będzie wydarzenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Targi CSR odbędą się 29 października 2020 r. (nowy termin) w Centrum EXPO XXI w Warszawie (ul. Prądzyńskiego 12/14; WSTĘP WOLNY). Jak co edycję wydarzeniu towarzyszyć będzie część konferencyjna. Tym razem dotycząca środowiska naturalnego i jego ochrony. Będzie to również przestrzeń do wymiany wiedzy, zapoznania się z aktualnymi trendami w odpowiedzialnym biznesie, przedstawienie wyzwań oraz na budowanie i wspieranie międzysektorowego dialogu (odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr).

Nowa lokalizacja Targów CSR

Dobre praktyki i rozwiązania firm z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju będą po raz pierwszy omawiane i prezentowane w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Główną część wydarzenia stanowi przestrzeń wystawowa, w której firmy, organizacje, uczelnie, miasta, instytucje przedstawią swoją działalność, realizowane inicjatywy oraz przedsięwzięcia. W poprzedniej edycji Targów CSR udział wzięło blisko 80 wystawców z całej Polski. Różnorodność działań i możliwości współpracy przyciągnęła około 2500 zwiedzających.

Obserwujemy rosnące zainteresowanie Targami CSR. Firmy i organizacje działające w obszarze społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju chcą prezentować swoje dobre praktyki, w tym produkty i usługi. Formuła naszego wydarzenia stwarza do tego odpowiednie warunki, gdyż gromadzi szerokie grono odbiorców działań społecznych i środowiskowych. Dzięki nowej lokalizacji zyskujemy większe możliwości współpracy, prezentacji, promocji i komunikacji. Już dziś zapraszamy serdecznie 16 kwietnia do Warszawskiego Centrum EXPO XXI – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata, przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie.

Dowiedz się więcej:
Strona internetowa >>

Rejestracja wystawców >>

Organizacja debat i paneli >>

Informacje o 8. Targach CSR na Facebooku >>

Hashtag wydarzenia: #TargiCSR

Źródło: Informacja własna