9. Targi CSR pod hasłem „Biznes – w klimacie rozwoju, Klimat – w rozwoju biznesu” odbędą się 25 maja 2022 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa. Organizatorem 9. targów CSR jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu Celem Tragów jest zaprezentowanie różnorodnych inicjatyw, konkretnych działań i strategii organizacji w zakresie CSR oraz projektów, które mają wspierać firmy w byciu odpowiedzialnymi.

Część merytoryczną 9. Targów CSR planujemy poświęcić szeroko pojętej tematyce KLIMATU i ROZWOJU W długofalowej perspektywie działania na rzecz ograniczenia wpływu są korzystne dla wszystkich, w naszym przekonaniu są fundamentem budowania odpowiedzialności.

Szanowni Państwo,

przygotowujemy 9. Targi CSR, na które zapraszamy 25 maja 2022 roku, tym razem ponownie w tradycyjnej formule. Ostatnia edycja odbyła się w trudnym i wymagającym czasie, jednak niezmiennie cieszyła się bardzo wysoką frekwencją i zainteresowaniem wystawców i zwiedzających. Wierzymy, że spotkanie bezpośrednie, na które wszyscy tak bardzo czekamy, jest nie tylko potrzebne, ale będzie szczególnie atrakcyjne. Tym bardziej serdecznie zapraszamy do współpracy w charakterze Partnera 9. Targów CSR.

Targi to niezmiennie przestrzeń do dyskusji, prezentacji dokonań firm i organizacji zainteresowanych zrównoważonym rozwojem.Wszyscy z radością obserwujemy, rosnące znaczenie tematyki ESG nie tylko dla inwestorów, z dużą dozą pewności można stwierdzić, że to jeden z trendów, które będą kształtowały rzeczywistość. W 2022 roku skupimy się na haśle:

Biznes – w klimacie rozwoju Klimat – w rozwoju biznesu

To jedyne wydarzenie targowe w Polsce poświęcone CSR. Zależy nam, by wspólnie z Państwem w ciekawy sposób przedstawić działania organizacji, inicjatyw i firm w zakresie odpowiedzialnego biznesu.

Zapraszamy do partnerstwa i współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia – 9. Targów CSR, które odbędą się 25 maja 2022 roku, w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Marzena Strzelczak Prezeska, Dyrektorka Generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Część konferencyjna 8. Targów CSR

Targi CSR „Środowisko! Biznesowe i naturalne” odbyły się 5-9 października 2020 roku w formule online. Organizatorem 8. Targów CSR jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu Celem Targów było zaprezentowanie różnorodnych inicjatyw, konkretnych działań i strategii organizacji w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju oraz projektów, które mają wspierać firmy w byciu odpowiedzialnymi.

8. Targom CSR, jak przy każdej edycji, towarzyszyła część konferencyjna, umożliwiająca zapoznanie się z aktualnymi trendami w odpowiedzialnym biznesie, przedstawienie wyzwań czy budowanie i wspieranie międzysektorowego dialogu. W 2020 roku część konferencyjna została poświęcona środowisku naturalnemu.

 

Miejsce

9. Targi CSR odbędą się w Centrum EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie w godzinach 900 – 1700)

Na pytania odpowie

Targi CSR

Marta Górska

menedżerka projektów

 

marta.gorska@fob.org.pl

+48 661 295 001