Dotyczy firmy: Grupa VIVE

Znalezione aktualności: 18

6 września 2019

Najlepsze Raporty Społeczne walczą o nagrodę. Wśród nich Raport VIVE Group

Pierwszy Raport Zrównoważonego Rozwoju VIVE Group zakwalifikowano do 13. edycji Konkursu Raportów Społecznych, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte. O nagrodę internautów rywalizuje 45 organizacji, które przygotowały swoje dokumenty w zakresie dobrych praktyk i działań społecznie odpowiedzialnych. Głosowanie potrwa do 16 września br.

23 sierpnia 2019

Partnerzy FOB zapraszają na spotkanie „Edukacja interesariuszy w działaniach firmy”

Zapraszamy do udziału w spotkaniu „Edukacja interesariuszy w działaniach firmy”, które odbędzie się 17 września 2019 r. Jego uczestnicy poznają dobre praktyki firm oraz wezmą udział w warsztacie Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

14 czerwca 2019

Znamy zwycięzców 3. edycji konkursu „Recycling na miarę”

130 uczniów z 30 świętokrzyskich szkół podstawowych wzięło udział w tegorocznym, trzecim konkursie „Recycling na miarę”, którego organizatorem jest Fundacja VIVE Serce Dzieciom i Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach. W tym roku tematem przewodnim konkursu była twórczość Stanisława Moniuszki, kompozytora, dyrygenta, organisty, pedagoga, dyrektora Teatru Wielkiego w Warszawie i twórcy polskiej opery narodowej.

17 maja 2019

Fundacja i klub VIVE w organizowały imprezę sportową dla dzieci w Złotej

Sport po godzinach lekcyjnych, bez wpisu oceny do dzienniczka, ma wielu fanów. Szkolne Kluby Sportowe cieszą się dużym zainteresowaniem młodzieży. W piątek w Złotej opodal Pińczowa 400 uczniów uczestnicząc w SKSonTour poznawało nowe formy aktywności oraz poddawało się testom sprawności fizycznej.

17 maja 2019

Fundacja VIVE Serce Dzieciom obchodziła 200. urodziny Stanisława Moniuszki

200. urodziny Stanisława Moniuszki, jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów romantyzmu, który inspiruje młodych artystów w Konkursie „Recycling na miarę”, Fundacja VIVE Serce Dzieciom obchodziła w dwóch kieleckich szkołach podstawowych: Nr 19 i Nr 39.

10 maja 2019

VIVE Textile Recycling i Carrefour Polska laureatami konkursu „Firma Dobrze Widziana 2019”

Ogłoszono wyniki konkursu Business Centre Club „Firma Dobrze Widziana 2019”. W gronie laureatów znalazły się VIVE Textile Recycling i Carrefour Polska. Docenione za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skuteczne metody komunikowania o prowadzonej przez firmy działalności społecznej.

12 kwietnia 2019

Odpowiedzialność za produkty i usługi tematem trzeciej rekomendacji Rady Odpowiedzialnego Przywództwa

Uczestnicy trzeciego tematycznego spotkania Rady Odpowiedzialnego Przywództwa zajęli się kwestią odpowiedzialnej sprzedaży jako kolejnym wyzwaniem z obszaru CSR. Wpisali je na listę rekomendacji, skierowanych do środowiska biznesu w Polsce.

4 marca 2019

Inauguracja III edycji konkursu “Recycling na miarę” fundacji VIVE Serce

130 uczniów z 30 świętokrzyskich szkół podstawowych bierze udział w tegorocznym, trzecim konkursie „Recycling na miarę”, którego organizatorem jest Fundacja VIVE Serce Dzieciom i Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach. W miniony czwartek odbyła się Inauguracja konkursu i warsztaty. W tym roku tematem przewodnim konkursu jest twórczość Stanisława Moniuszki, kompozytora, dyrygenta, organisty, pedagoga, dyrektora Teatru Wielkiego w Warszawie i twórcy polskiej opery narodowej.

28 lutego 2019

Vive Group przeprowadziła konferencję na temat gospodarki o obiegu zamkniętym

„Gospodarka o obiegu zamkniętym – rozwiązania dla gminy w perspektywie 2025 r.”, odbywająca się pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, była pierwszą w Polsce konferencją dotycząca tematu zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym, poruszającą zagadnienia inicjujące nowy kierunek rozwoju odpowiedzialnego biznesu w Polsce. Prelegenci poruszyli kwestie związane z wdrożeniem GOZ, ekonomią wartości, zamówieniami publicznymi, selektywną zbiórką odpadów, w tym tekstylnych, ekoprojektowaniem. Forum Odpowiedzialnego Biznesu reprezentował Tadeusz Joniewicz, menedżer projektów FOB.

30 stycznia 2019

VIVE Textile Recycling laureatem nagrody Orły Tygodnika „Wprost” 2019

Spółka VIVE Textile Recycling znalazła się z w gronie firm wyróżnionych tytułem Orła Tygodnika „Wprost” 2019 Regionu Świętokrzyskiego. Uroczyste wręczenie nagrody, przekazanej na ręce Eweliny Rozpary, Rzecznika Prasowego VIVE Group odbyło się podczas oficjalnej gali, na terenie Targów Kielce.