Dotyczy firmy: Orange Polska

Znalezione aktualności: 290

30 czerwca 2022

Partnerzy strategiczni FOB wśród liderów XVI Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Szesnasta edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm tym razem zakończyła się wręczeniem nagród przeprowadzonym w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego. W tym roku w ROF wzięło udział ponad 70 firm, a zainteresowanie nim wyraziło przeszło 100 przedsiębiorstw. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się ponad 60 firm, a pierwszą pozycję w tym gronie zajął ING Bank Śląski.

28 czerwca 2022

Telefon zaufania 116 111 dostępny w języku ukraińskim

Dla wielu młodych ludzi, którzy przybyli z Ukrainy do Polski po wybuchu wojny, rozmowa w ojczystym języku z psychologiem_żką może być dużym wsparciem w radzeniu sobie z trudem nowej sytuacji i z tęsknotą za bliskimi. Dlatego Fundacja Orange wspólnie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę umożliwia, w ramach telefonu zaufania 116 111, dyżury w języku ukraińskim.

13 czerwca 2022

Fundacja Orange powołała Radę Programową

Fundacja Orange powołała Radę Programową, w skład której wchodzą ekspertki i eksperci ds. edukacji, rozwoju kompetencji cyfrowych, działań lokalnych i wyrównywania szans społecznych. Rolą Rady jest doradztwo i wsparcie merytoryczne Fundacji, która konsultować będzie z nią strategiczne kierunki swoich działań.

8 czerwca 2022

Orange Energia nawiązuje współpracę z SolarSpot

Orange Energia rozpoczyna partnerską współpracę z firmą SolarSpot, reprezentującą branżę odnawialnych źródeł energii. Nowi klienci SolarSpot mogą skorzystać z oferty Orange Energia z rozliczeniem energii 1:1.

31 maja 2022

Zielony Tydzień z Orange

Od 30 maja do 6 czerwca, w ramach Zielonego Tygodnia Orange, można wziąć udział w konkursie, kupić odnowiony smartfon w niższej cenie lub skorzystać z darmowej dostawy do Paczkomatu InPost.

28 kwietnia 2022

Fundacja Orange powołała zespół ds. integracji społecznej złożony z ekspertek z Ukrainy

Działania wokół kryzysu humanitarnego, który wywołała rosyjska inwazja na Ukrainę, wymagają trafnej diagnozy wyzwań i sprawnej koordynacji. Fundacja Orange powołała w tym celu zespół ekspercki, w skład którego wchodzą edukatorki z Ukrainy. Doradzają Fundacji w zakresie integracji społecznej i edukacji, w tym edukacji międzykulturowej dzieci i młodzieży m.in. w kontekście przyjazdu do Polski tysięcy uczniów i uczennic z Ukrainy.

21 kwietnia 2022

Warszawski Orange 5G Lab

W siedzibie Orange Polska w Warszawie działa od dzisiaj Orange 5G Lab. Laboratorium to przestrzeń, w której firma chce tworzyć, prezentować i rozwijać nowoczesne usługi i rozwiązania wykorzystujące najnowszą generację sieci mobilnej.

7 kwietnia 2022

Nowa edycja programów edukacyjnych „Razem w cyfrowym świecie”

Razem w cyfrowym świecie – pod tym hasłem Fundacja Orange zaprasza szkoły z całej Polski do udziału w bezpłatnych programach: MegaMisji i SuperKoderach. Dzięki tym inicjatywom, dzieci i młodzież będą mogły lepiej poznać i zrozumieć cyfrowy świat. Jest to szczególnie ważne po okresie nauki zdalnej oraz w świetle wydarzeń w Ukrainie i szerzącej się dezinformacji.

28 marca 2022

Odsprzedaj smartfon i pomóż Ukrainie

Orange zachęca do udziału w akcji odkupu niepotrzebnych telefonów, w ramach której kwotę równą wartości odsprzedanego smartfonu przekaże Polskiej Akcji Humanitarnej. Tym samym wspólnie z klientami wesprze organizację w niesieniu pomocy Ukrainie.  

11 marca 2022

Darmowe startery Orange w placówkach Poczty Polskiej

Orange od początku konfliktu w Ukrainie pomaga Ukraińcom w tych trudnych dla nich chwilach pozostać w stałym kontakcie z bliskimi w Ukrainie oraz w Polsce. W kluczowych punktach wolontariusze i pracownicy operatora rozdają darmowe startery i pomagają je uruchomić. Dzięki współpracy z Pocztą Polską, takie bezpłatne startery dostępne są w urzędach pocztowych i filiach, w całej Polsce.