Dotyczy firmy: Orange Polska

Znalezione aktualności: 309

21 marca 2024

Rusza nabór do organizowanego przez Fundację Orange programu MegaMisja dla szkół

W kolejnej edycji programu Fundacja Orange wesprze dzieci w zakresie rozwoju kompetencji społecznych i emocjonalnych, higieny cyfrowej oraz bezpieczeństwa w sieci czy ochrony przed szkodliwymi zjawiskami. Placówki mogą zgłaszać się do MegaMisji dla klas 1–3 szkół podstawowych do 29 kwietnia.

8 września 2023

Siła społeczności. Kolejne Pracownie Orange rozpoczęły swoją działalność

Po ponad dwóch miesiącach przygotowań, swoją działalność rozpocznie dwadzieścia nowych Pracowni Orange. To przestrzenie wspierające integrację mieszkańców, rozwój ich kompetencji i zainteresowań. Będą sercem lokalnych społeczności w miejscowościach do 40 tys. osób.

22 czerwca 2023

Wyniki XVII Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Siedemnasta edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm zakończyła się wręczeniem nagród w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego. W tym roku w ROF wzięło udział ponad 70 firm, a zainteresowanie nim wyraziło przeszło 100 przedsiębiorstw. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się więcej niż 60 firm, a pierwszą pozycję w tym gronie zajął BNP Paribas Bank Polska, który jako jedyna firma uzyskał komplet możliwych do zdobycia punktów.

2 czerwca 2023

Pracownie Orange dla 20 miejscowości w Polsce

W kolejnych 20 miejscowościach będą działać nowe Pracownie Orange. Będą miejscem dostępu do technologii i przestrzenią działań społecznych oraz edukacyjnych. Fundacja Orange wyposaży świetlice i wspierać będzie ich liderki i liderów w prowadzeniu ciekawych i rozwojowych aktywności. Nowa inicjatywa dotyczy miast i wsi o populacji poniżej 40 tys.

1 czerwca 2023

Orange Polska Dobroczyńcą Roku z najlepszym wolontariatem pracowniczym

Na co dzień pracują w Orange w różnych częściach kraju, ale łączy ich to, że działają na rzecz innych. Pracowniczki i pracownicy Orange Polska zostali nagrodzeni za swoją pracę wolontariacką w 2022 roku. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce przyznała Orange Polska tytuł „Dobroczyńca Roku” w kategorii wolontariat pracowniczy. 

27 kwietnia 2023

Tylko do 15 maja szkoły mogą zgłaszać się do bezpłatnych programów edukacyjnych Fundacji Orange

„Moc działania razem”, to hasło, które towarzyszy naborowi do programów MegaMisja dla klas 1-3 i #SuperKoderzy dla klas 4-8. Fundacja Orange podkreśla w ten sposób, jak ważna przy budowaniu zdrowych nawyków cyfrowych jest współpraca, działanie razem i nauka w grupie. Polskie szkoły mogą przesyłać zgłoszenia do 15 maja.

12 kwietnia 2023

W trosce o młodych w cyfrowym świecie – ruszył nabór szkół do bezpłatnych programów Fundacji Orange

„Moc działania razem” – pod tym hasłem Fundacja Orange zaprasza szkoły z całej Polski do bezpłatnych programów, które wspierają uczniów w budowaniu zdrowych nawyków cyfrowych i zachęcają do nauki w grupie. Placówki mogą zgłaszać się do MegaMisji i #SuperKoderów do 15 maja 2023 r. Zajęcia rozpoczną się we wrześniu.

14 marca 2023

Rozpoczynamy prace nad Zasadami respektowania praw dziecka w biznesie

Wspólnie z firmami i organizacjami eksperckimi chcemy wypracować rozwiązania, które w sposób należyty zabezpieczą prawa dziecka w odniesieniu do due dilligence. Dbałość o prawa człowieka jest bowiem istotnym elementem odpowiedzialności przedsiębiorstw i procedur należytej staranności w ramach raportowania ESG.

8 lutego 2023

Fundacja Orange wspiera mieszkańców mniejszych miejscowości w rozwoju lokalnych działań społecznych

Do 30 kwietnia 2023 r. trwa nabór zgłoszeń do nowej edycji programu Pracownie Orange. To szansa dla miejscowości do 40 tysięcy mieszkańców na zyskanie multimedialnej świetlicy wyposażonej w nowoczesny sprzęt oraz na wsparcie w jej prowadzeniu tak, aby służyła im jak najlepiej. Udział w programie jest bezpłatny.

31 stycznia 2023

W Warszawie powstał Zielony salon Orange

Operator promuje w nim ofertę skierowaną do tych klientów, którzy chcą dbać o środowisko. Zielony salon Orange to jedyny taki sklep wśród wszystkich krajów Grupy Orange. Aż 30% wystawionych w warszawskim salonie smartfonów będą stanowiły urządzenia odnowione. Będą też prezentowane telefony z oceną Eco-Rating, przyjętą w ramach ogólnobranżowego systemu oznakowania telefonów komórkowych.