Dotyczy firmy: Orange Polska

Znalezione aktualności: 295

19 października 2022

Rusza Orange Digital Center. Bezpłatne kursy programowania i wiele szans na rozwój

Startuje ​Orange Digital Center (ODC) – inicjatywa, której celem jest wsparcie ludzi w rozwoju kompetencji przyszłości, niezbędnych dziś w życiu społecznym i zawodowym. ODC łączy projekty edukacji pozaformalnej Fundacji Orange. Można już zgłaszać się m.in. do Szkoły Kodowania czyli na bezpłatny, profesjonalny kurs programowania połączony z doradztwem zawodowym i nastawiony na wzmacnianie także umiejętności społecznych.

21 września 2022

Agenda 2030 – Czy zdążymy? Megatrendy. Miasta. Przywództwo biznesu

21 września w ramach Kampanii 17 Celów, której partnerem merytorycznym jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbędzie wydarzenie online: Światowy Dzień Działania 2022 – Agenda 2030 – Czy zdążymy? Megatrendy. Miasta. Przywództwo biznesu.

14 września 2022

CyberTarcza ochroniła 1,3 mln klientów Orange

W lipcu i sierpniu CERT Orange Polska zablokował ponad 26 tys. domen używanych do wyłudzeń danych lub pieniędzy. W czołówce znalazły się: oszustwo „na kupującego”, fałszywe oferty inwestycji i fake newsy. W czasie wakacji na zablokowane przez CyberTarczę strony tworzone przez oszustów próbowało wejść ponad 1,3 miliona użytkowników sieci Orange. To niemal dwukrotnie więcej niż w tym samym czasie ubiegłego roku. 

7 września 2022

Czy jesteśmy gotowi na zrównoważony ślad cyfrowy? [DEBATA]

19 września w godz. 11-12:30 zapraszamy na debatę wokół opublikowanego niedawno raportu „Zrównoważony ślad cyfrowy. Odpowiedzialność przyszłości”. Jakie szanse i zagrożenia niosą nowe technologie? Czy jesteśmy gotowi na zrównoważony ślad cyfrowy? O tym porozmawiamy z gośćmi i gościniami debaty online

29 lipca 2022

Zrównoważony ślad cyfrowy. Co sądzą o nim konsumenci_ki i firmy?

Około 50 proc. konsumentów_ek przewiduje, że w najbliższych trzech latach zwiększy się oddziaływanie wysokich technologii na relacje między ludźmi w pracy, w życiu prywatnym oraz na środowisko. Czy firmy w Polsce odpowiadają na to wyzwanie? Jakie są oczekiwania społeczne? Temu tematowi poświęcono najnowszy raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, podsumowujący projekt badawczy zrealizowany wraz z partnerami Santander Bank Polska i Orange Polska.

30 czerwca 2022

Partnerzy strategiczni FOB wśród liderów XVI Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Szesnasta edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm tym razem zakończyła się wręczeniem nagród przeprowadzonym w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego. W tym roku w ROF wzięło udział ponad 70 firm, a zainteresowanie nim wyraziło przeszło 100 przedsiębiorstw. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się ponad 60 firm, a pierwszą pozycję w tym gronie zajął ING Bank Śląski.

28 czerwca 2022

Telefon zaufania 116 111 dostępny w języku ukraińskim

Dla wielu młodych ludzi, którzy przybyli z Ukrainy do Polski po wybuchu wojny, rozmowa w ojczystym języku z psychologiem_żką może być dużym wsparciem w radzeniu sobie z trudem nowej sytuacji i z tęsknotą za bliskimi. Dlatego Fundacja Orange wspólnie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę umożliwia, w ramach telefonu zaufania 116 111, dyżury w języku ukraińskim.

13 czerwca 2022

Fundacja Orange powołała Radę Programową

Fundacja Orange powołała Radę Programową, w skład której wchodzą ekspertki i eksperci ds. edukacji, rozwoju kompetencji cyfrowych, działań lokalnych i wyrównywania szans społecznych. Rolą Rady jest doradztwo i wsparcie merytoryczne Fundacji, która konsultować będzie z nią strategiczne kierunki swoich działań.

8 czerwca 2022

Orange Energia nawiązuje współpracę z SolarSpot

Orange Energia rozpoczyna partnerską współpracę z firmą SolarSpot, reprezentującą branżę odnawialnych źródeł energii. Nowi klienci SolarSpot mogą skorzystać z oferty Orange Energia z rozliczeniem energii 1:1.

31 maja 2022

Zielony Tydzień z Orange

Od 30 maja do 6 czerwca, w ramach Zielonego Tygodnia Orange, można wziąć udział w konkursie, kupić odnowiony smartfon w niższej cenie lub skorzystać z darmowej dostawy do Paczkomatu InPost.