dr Karolina Adamska-Woźniak

Dyrektorka zarządzająca

Telefon: +48 789 088 341

Ekspertka CSR i ESG, twórczyni studiów podyplomowych ESG Management na Collegium DaVinci w Poznaniu, wykładowczyni przywództwa społecznego na Akademii Leona Koźmińskiego, założycielka KAWA Dobra – pierwszej w Polsce agencji dobra budującej strategie pomagania dla show-biznesu, autorka podcastu KAWA Dobra, mentorka.

Karolina Adamska-Woźniak jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie skończyła studia magisterskie oraz doktoranckie, broniąc tytuł doktorki nauk medycznych. Działaczka społeczna, wolontariuszka z 20-letnim stażem, wieloletnia prezeska Fundacji Mam Marzenie – organizacji pożytku publicznego zajmującej się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

W ramach autorskiego podcastu KAWA Dobra rozmawia z przedstawicielami fundacji i stowarzyszeń, inicjatorami kampanii społecznych, pomysłodawcami akcji pomocowych – ludźmi, którzy zmianiają świat na lepsze. Karolina jest pomysłodawczynią i założycielką KAWA Dobra – agencji dobra budującej strategie pomagania i zaangażowania społecznego dla show-biznesu.

Absolwentka studiów podyplomowych z CSR i Zrównoważonego Rozwoju na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Psychologii Wizerunku w Życiu Publicznym i Biznesie na SWPS w Warszawie.

Karolina jest pomysłodawczynią i realizatorką studiów podyplomowych ESG Management na Collegium DaVinci w Poznaniu.

Pasjonuje ją człowiek i jego motywacje, a energii dodaje praca i absolutna wiara w to, że można zmieniać Świat i siebie na lepsze.