maj 12 2021

Zmieniaj nawyki i zachowania dzięki grywalizacji [webinarium]

Lokalizacja: Polska,

Kolejne wydarzenie w ramach inkubatora innowacji społecznych – TransferHUB odbędzie się 12 maja br. Poświęcone będzie tematowi grywalizacji. Organizatorami spotkania są Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Link do rejestracji >>  

Funkcjonujemy w ekonomii uwagi. Duże firmy rywalizują o naszą atencję jak nigdy wcześniej i nam, działaczom społecznym, coraz trudniej zaangażować odbiorców. Tymczasem każdy z nas nosi w kieszeni narzędzie zmiany i utrwalania dobrych nawyków – smartfona. Dzięki nim możemy budować nawyki regularnej aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, mindfullness czy uważności. O tym jak robić to mądrze porozmawiamy podczas spotkania – odwołując się do badań naukowych i doświadczenia wdrożenia kilkudziesięciu projektów.

Spotkanie poprowadzi Jacek Siadkowski, ekspert w dziedzinie grywalizacji i Tech for Good, współautor ponad 80 projektów opartych o grywalizację, autor poradnika Grywalizacja Zrób to sam i wielki orędownik no-bullshit-gamification, opartej o rzetelnie przebadane mechanizmy ekonomii behawioralnej.

 

Tytuł: Zmieniaj nawyki i zachowania dzięki grywalizacji

Termin: 12 maja 2021, 10:00-12:00

Link do rejestracji >>