sie 04 2016

Termin zgłoszeń: Złote spinacze

Lokalizacja: Polska,

Związek Firm Public Relations po raz czternasty zaprasza do udziału w konkursie Złote Spinacze wyłaniającym najlepsze kampanie public relations w Polsce.

Zgłoszenia do 31 kategorii konkursowych: 18 głównych, 2 specjalnych i 11 sektorowych można nadsyłać:

do 4 sierpnia br. do godz. 16:00 w pierwszym terminie i do 11 sierpnia br. do godz. 16:00 w drugim, ostatecznym terminie.

Nowości tegoroczne to:

  • nowe kategorie główne: Employer Branding, Content Marketing, Custom Publishing
  • nowy sektor: Professional Services
  • w kategoriach głównych i sektorowych Brązowy, Srebrny i Złoty Spinacz.

Konkurs ma charakter otwarty i jest kierowany do polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstw, instytucji publicznych, organizacji non-profit oraz podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce. Jego celem jest zwiększanie profesjonalizmu i promocja najlepszych praktyk w PR i komunikacji. Do grona jury, jak co roku, zaproszeni zostali eksperci public relations, przedstawiciele świata nauki, mediów oraz organizacji biznesowych i pozarządowych. W tym roku projekty konkursowe  oceniać będzie 50 jurorów. Audytorem konkursu jest firma doradcza KPMG.

Z wielką ciekawością i radością ogłaszamy kolejną edycję Złotych Spinaczy, konkursu, który inspiruje i edukuje, rozrastając się corocznie na coraz więcej branż i specjalności. Obserwując jego rozwój można jednocześnie zobaczyć ogromny potencjał całej branży komunikacyjnej. Jesteśmy przekonani, że XIV edycja przyniesie projekty o najwyższej jakości i wyznaczy kolejne wysokie standardy na przyszłość – powiedział Grzegorz Szczepański, Prezes Zarządu Związku Firm Public Relations.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem dostępne są na www.zlotespinacze.pl

Gala Złotych Spinaczy odbędzie się 2 grudnia br. w hotelu Westin w Warszawie, podczas której poznamy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu.

Kalendarium najważniejszych terminów związanych z konkursem:

  • 4 sierpnia br. do godz. 16:00 – przyjęcie zgłoszeń do konkursu w pierwszym terminie
  • 11 sierpnia br. do godz. 16:00 –  przyjęcie zgłoszeń do konkursu w drugim, ostatecznym terminie
  • 3 października br. – ogłoszenie wyników I etapu konkursu i listy nominowanych projektów
  • 3 – 20 października br. do godz. 16.00 – termin przesyłania przez finalistów dodatkowej dokumentacji do II  etapu konkursu
  • 2 grudnia br. – uroczyste ogłoszenie wyników i gala finałowa