paź 11 2017

XIV Forum Ekologiczne Branży Chemicznej

Lokalizacja: Polska,

Polska Izba Przemysłu Chemicznego oraz Sekretariat Programu „Odpowiedzialność i Troska”  zapraszają na XIV edycję Forum Ekologicznego Branży Chemicznej, które odbędzie się 11-12 października 2017 r. w Hotelu Copernicus w Toruniu. Udział w wydarzeniu jest płatny.

Organizując XIV Forum Ekologicznego Branży Chemicznej wciąż przyświeca nam idea stworzenia optymalnego miejsca i warunków do wymiany praktyk, doświadczeń i wiedzy między Realizatorami Programu, a przedstawicielami branży chemicznej oraz branż powiązanych. Sukcesy poprzednich edycji, utwierdzają nas w przekonaniu, że takie spotkania są istotne i potrzebne, a różnorodna tematyka, poruszająca najistotniejsze, bieżące zagadnienia, co roku spotyka się z Państwa serdecznym odbiorem.

Motywem przewodnim tegorocznego Forum Ekologicznego Branży Chemicznej, będą kwestie związane z nowelizacją przepisów w zakresie ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa w branży chemicznej. Zakres konferencji obejmować będzie między innymi planowane zmiany przepisów prawnych w zakresie odpadów i opakowań, nową ustawę Prawo Wodne, kwestie zarządzania jakością powietrza w Polsce, problematykę przeciwdziałania uciążliwości zapachowej, szanse i wyzwania dla przemysłu chemicznego w zakresie reformy ETS, cyberbezpieczeństwa w kontekście skutków dla środowiska, a także prezentacje dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa procesowego oraz zrównoważonego rozwoju.

Formularz Zgłoszenia, znajdujący się na stronie www.rc.com.pl/forum-ekologiczne w zakładce Zgłoszenie.