cze 09 2008

Wykład Johna Daltona – The Development and Direction of CSR as a Reputation Management Tool

Lokalizacja: Polska,

9 czerwca 2008 o godzinie 17.15 w Centrum Multimedialnym Foksal na Ulicy Foksal 3/5 odbędzie się wykład Johna Daltona pt. „The Development and Direction of CSR as a Reputation Management Tool”.

John Dalton Ukończył z wyróżnieniem wydział Biochemii na London University. Swoją karierę rozpoczął jako metodyk w jednym z wiodących collegów w Wielkiej Brytanii. Następnie pracował jako redaktor w jednym z największych wydawnictw specjalistycznych w Londynie. W roku 1992 objął kierownicze stanowisko w Londyńskiej Szkole Wydawniczej – London School of Publishing należącą do David Game.

W skład David Game Media Group wchodzą m.in. Szkoła Wydawnicza, Londyńska Szkoła Public Relations i Szkoła Fotoreportażu. Londyńska Szkoła Public Relations powstała z osobistej inicjatywy Johna.

Jego zainteresowania dotyczące PR koncentrują się w szczególności wokół tematyki nowoczesnych mediów, Internetu i jego znaczenia w zintegrowanej komunikacji.

Obecnie John Dalton zajmuje kierownicze stanowisko w David Game Media Group i koordynuje kursy LSPR w następujących krajach: Bośnia i Hercegowina, Chiny, Chorwacja, Czechy, Indie, Litwa, Łotwa, Macedonia, Malezja, Polska, Rosja, Serbia i Czarnogóra, Singapur, Słowenia, Tajlandia, Turcja i USA.