lis 13 2015

Wtopa Night

Lokalizacja: Polska,

Zespł Ashoki w Polsce zaprasza 13 listopada o godz. 18.00 na Wtopa Night. To pierwsze tego typu spotkanie dla przedsiębiorców społecznych, na którym będzie można szczerze i otwarcie rozmawiać o tym, co się nie udało. Bo porażka jest sukcesem, jeśli pozwala nam wyciągnąć wnioski.

Steven Spielberg nie zdał egzaminu na Uniwersytet South California 3 razy. Nelson Mandela spędził 27 lat w więzieniu zanim został prezydentem swojego kraju. Richard Branson założył 400 firm zanim poleciał w kosmos. Scenariusz Sylwestra Stallone do filmu „Rocky” został odrzucony 1500 razy. James Dyson stworzył 5016 prototypów odkurzaczy, zanim, obserwując działanie cyklonów, wynalazł technologię z której słyną odkurzacze Dyson. Thomas Edison wymyślił 10.000 sposobów na NIE zrobienie żarówki, zanim wymyślił żarówkę.

Gościem specjalnym będzie

Artur Nowak-Gocławski

  • uhonorowany tytułem „Człowieka, który zmienia biznes”
  • prezes spółki matki Grupy ANG SA, w skład której wchodzą Spółdzielnia Doradców Kredytowych, Spółdzielnia Pośredników Ubezpieczeniowych, ANG Biznes SA i MIMPI SA, NIENIEODPOWIEDZIALNI.PL, Black Rose Finance i Fundacja Będę Kim Zechcę.

Piątek 13 listopada o godz. 18.00 do 20.00 w Miejscu Akcji na ul. Paca 40 w Warszawie.