gru 09 2010

Wielki Finał Konkursu Raporty Społeczne 2010

Lokalizacja: Polska,

21 grudnia odbędzie się seminarium połączone z wręczeniem nagród zwycięzcom Konkursu Raporty Społeczne 2010.

Raporty Społeczne 2010 to czwarta już edycja konkursu, w ramach którego nagradzane są najlepiej sporządzone raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Dzięki inicjatywie Raporty Społeczne możliwe jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które nie tylko prowadzą odpowiedzialny biznes, ale także potrafią w sposób jasny, przejrzysty i wiarygodny zaprezentować swoje dokonania. Idea raportowania społecznego posiada na świecie ponad piętnastoletnią tradycję. W Polsce, pierwsze raporty powstały dopiero kilka lat temu. Celem konkursu Raporty Społeczne – organizowanego przez PwC, Forum Odpowiedzialnego Biznesu i CSR Consulting – jest upowszechnienie idei odpowiedzialnego biznesu, praktyki raportowania działań w tym obszarze według najlepszych standardów.

Podczas Wielkiego Finału Konkursu będą Państwo mogli poznać zwycięzców i wyróżnionych tegorocznej edycji – zarówno według opinii Jury jak i internautów. Przedstawione zostaną również najnowsze trendy raportowania w Polsce i na świecie oraz będą mogli Państwo otrzymać praktyczne rekomendacje odnośnie procesu raportowania w firmie wynikające z doświadczeń liderów tego obszaru w Polsce.

Prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu na adres: 

Zapraszamy również na stronę Konkursu www.raportyspoleczne.pl.