lip 03 2009

Wernisaż wystawy „Dzieciaki”

Lokalizacja: Polska,

Procter & Gamble oraz Fundacja Element 65 serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy  pt „Dzieciaki”, który jest zwieńczeniem niezwykłego projektu. Połączył on wokół fotografii dzieci z Targówka, profesjonalistów fotografików oraz wolontariuszy z firmy Procter & Gamble.

Fotografowanie było pretekstem do tego, by zachęcić dzieci do szukania i rozwijania swoich talentów oraz artystycznej wrażliwości, co pozwoli im na budowanie ciekawszej, lepszej przyszłości. Fotografie dzieci są spontaniczne, nie dotknięte żadną ideologią ani określoną wizją artystyczną, dzięki czemu w szczery sposób pokazują percepcję dzieci i to co je interesuje.

Dzieci, które brały udział w warsztatach, od kilku lat uczestniczą w zajęciach Klubu Dzieci Targówka – wspólnej inicjatywy Stowarzyszenia „Dzieci Targówka”, szkół mieszczących się na tym terenie, firmy Procter & Gamble oraz urzędu dzielnicy i rady osiedla. Klub wspierany jest w ramach globalnego programu „Żyj, Poznawaj, Rozwijaj się. P&G.” skierowanego na pomoc dzieciom w potrzebie. Wolontariusze P&G dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami z małymi sąsiadami firmy, prowadząc różnorodne zajęcia pozaszkolne. W ten sposób dzieci z Targówka Fabrycznego mają możliwość rozwijania talentów oraz odkrywania pasji, co umożliwi im lepszy start w dorosłe życie.

Termin: 06.07.2009, godz. 18.00

Miejsce: Plac Zamkowy w Warszawie