lip 16 2018

Webinarium EU Talent

Lokalizacja: Polska,

16 lipca 2018 o godzinie 12.00 odbędzie się ostatnie już WEBINARIUM w ramach projektu EU Talent, który w Polsce koordynuje Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Gościem spotkania będzie pan Maciej Świerczyński z BNI Polska, który opowie o korzyściach, jakie firma może czerpać z zatrudniania młodych talentów, przeszkodach, jakie napotykają pracodawcy, oraz o tym, dlaczego warto organizować praktyki zawodowe w swojej firmie i jak zacząć ten proces.

EU Talent (Business in Europe Hosting Apprenticeships for Youth) to dwuletni program (09.2016 – 08.2018) finansowany przez Komisję Europejską, którego celem jest tworzenie krajowych i europejskich inicjatyw edukacyjnych, pomagających małym i średniej wielkości firmom w zapewnieniu większej liczby miejsc i lepszych warunków dla stażystów.Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja.

Prelegent:

Maciej Świerczyński
Mentor. Specjalista networkingu. Od 2011 roku dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas licznych warsztatów i prelekcji. Wykładowca networkingu na kierunku psychologia w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.
Na co dzień, jako Dyrektor Zarządzający Obszaru BNI Kujawsko- Pomorskie, aktywnie wspiera ok. 400 przedsiębiorców, właścicieli firm MŚP, angażując się w budowanie silnej społeczności przedsiębiorców w regionie.

Jako mentor ceniony jest za dostarczanie sprawdzonych rozwiązań wykorzystujących siłę networkingu i za umiejętność łączenia ludzi. Pokazuje jak współpracować, aby osiągać więcej i zmieniać świat na lepsze.