wrz 29 2020

Webinar FOB „Raportowanie krok po kroku. Jak przeprowadzić proces raportowania niefinansowego w firmie?”

Lokalizacja: On-line,

Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza 29 września o godz. 11.00 na webinar „Raportowanie krok po kroku. Jak przeprowadzić proces raportowania niefinansowego w firmie?”

Większość firm ma już za sobą publikację raportów niefinansowych za poprzedni rok. To dobry moment na podsumowanie prac nad raportem i wyciągnięcie wniosków na kolejny cykl raportowania.

Każdy kto choć raz przygotowywał raport społeczny wie, że publikacja, którą widzi czytelnik to efekt końcowy wielomiesięcznych prac. W czasie najbliższego webinarium skupimy się właśnie na tych pracach i procesie raportowania. Prześledzimy kolejne etapy: od momentu planowania i przygotowań, przez gromadzenie danych i tworzenie treści raportu, aż po jego publikację i promocję. Zastanowimy się jak prawidłowo ułożyć ten proces w firmie, aby przebiegł bez większych trudności. Wskażemy elementy, które mogą wymagać szczególnej uwagi, czy te, które zajmują najwięcej czasu.

Na webinar zapraszamy zarówno osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z raportowaniem niefinansowym, jak i te z większym doświadczeniem, które zastanawiają się jak udoskonalić proces raportowania w swojej firmie.

Data i godzina: 29 września, godz. 11.00 – 12.00.

Uwaga: na webinar obowiązuje rejestracja – liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja tutaj >>