lut 14 2019

Urodziny Karty Różnorodności – premiera publikacji i debata online

Lokalizacja: Polska,

Karta Różnorodności koordynowana jest w Polsce przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu już od siedmiu lat. Z okazji rocznicy ogłosimy temat przewodni tegorocznej edycji programu i zaprosimy do oglądania debaty online poświęconej zarządzaniu różnorodnością w miejscu pracy.

Tym razem podsumowanie będzie miało formę debaty online, podczas której wspólnie z zaproszonymi ekspertkami porozmawiamy o tym, gdzie jesteśmy dziś, jeśli chodzi o zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy i poza nim. Pokażemy przykłady działań, które mogą zainspirować inne organizacje, przypomnimy jak firmy mogą i wspierają zmiany w swoim otoczeniu i czego potrzebują, by ich działania były bardziej skuteczne.

Pretekstem do rozmowy będzie premiera publikacji Oblicza zarządzania różnorodnością z serii Obywatelski biznes w otwartym społeczeństwie Wydawnictwa Nieoczywistego pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, pod redakcją prof. Izabeli Warwas we współpracy z dr hab. Elwirą Gross-Gołacką, dr hab. prof. Ewą Mazur-Wierzbicką oraz mgr Barbarą Sajkiewicz.

Partnerami publikacji są: Emitel, Henkel Polska, Nestle Polska, Orange Polska, Skanska w Polsce, Nestle Polska.

Debatę będzie można obejrzeć już 14 lutego w mediach społecznościowych

Karty Różnorodności i Forum Odpowiedzialnego Biznesu od godziny 12:00

Do rozmowy o obliczach zarządzania różnorodnością  zaprosiliśmy:

  1. Dr Sylwię Spurek – Zastępczynię Rzecznika Praw Obywatelskich
  2. Dr hab. Elwirę Gross-Gołacką – współredaktorkę publikacji, dyrektorkę Instytutu Organizacji i Zarządzania w Przemyśle „ORGMASZ”
  3. Marcelinę PytlarczykEkspert ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Orange Polska, które jest opiekunem Karty Różnorodności od początku jej obecności w Polsce.

Rozmowę poprowadzi dyrektorka Forum Odpowiedzialnego Biznesu – Marzena Strzelczak.

Więcej o programie na www.kartaroznorodnosci.pl