wrz 15 2014

VII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

Lokalizacja: Polska,

Partner merytoryczny - Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych jest jednym z największych wydarzeń skierowanych do NGO w Polsce. W czasie jego VII edycji odbędzie się panel dyskusyjny „Było sobie partnerstwo biznes-NGO”. Odbędzie się on 15 września 2014 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego, przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 w Warszawie.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, które stworzyły udane partnerstwa z organizacjami pozarządowymi. Planujemy skupić się na 3 etapach życia partnerstwa: narodzinach, dojrzewaniu oraz dojrzałości. Na podstawie doświadczeń konkretnych firm w bezpośredniej rozmowie uczestnicy będą mogli wspólnie zastanowić się, co było ważnym czynnikiem, który pozwolił partnerstwu działać, jakie były przeszkody na tym etapie współpracy i jak sobie z tym poradzono.

Celami sesji są: pokazanie dobrych praktyk i możliwość kontaktu z przedstawicielami firm, aby zadać pytania, wspólnie poszukać odpowiedzi, wymiana doświadczeń przedstawicieli obu sektorów i poznanie obydwu perspektyw.

W pierwszej części spotkania kilka firm przedstawi swoje doświadczenia z podejmowanych partnerstw. W drugiej części przy trzech stolikach uczestnicy i goście będą mieli możliwość porozmawiać o trzech etapach życia partnerstwa. Na końcu podzielimy się na forum najważniejszymi wnioskami.

Dowiedz się więcej o Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych na stronie wydarzenia