sie 26 2011

VI Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych – Warszawa

Lokalizacja: Polska,

W dniach 16-17 września 2011 r.w Warszawie  odbędzie się konferencja w ramach VI Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych. Dwie sesje tematyczne będą prowadzone przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Termin: 16-17 września 2011 r.

Miejsce: Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa

Pierwszego dnia odbędą się sesje służące refleksji na temat kondycji sektora obywatelskiego w Polsce. Na porannych sesjach plenarnych uczestnicy rozmawiać będą o kwestiach „horyzontalnych”, dotyczących całego sektora. Po południu podobne zagadnienia poruszane będą w czasie kilku równoległych sesji branżowych skupiających przedstawicieli organizacji działających w podobnych obszarach tematycznych. Pierwszy dzień przygotowywany jest przez Stowarzyszenie na rzecz Forum Inicjatyw Pozarządowych oraz Komitet Organizacyjny, przy wsparciu instytucji i organizacji, które podejmą się odpowiedzialności za sesje branżowe.

Mniej formalne rozmowy w kameralnym gronie będą możliwe dzięki 45-minutowym spotkaniom śniadaniowym, które odbędą się rano drugiego dnia konferencji – jeszcze przed sesjami. Mogą one przybrać bardzo różne formy – od spotkania z ekspertem, który będzie opowiadał na temat, w którym się specjalizuje (np. promocja, media społecznościowe, fundraising), po nieformalne dyskusje na różne, nawet bardzo wąskie tematy, o których po prostu chcecie Państwo porozmawiać i zaprosić do tej rozmowy innych uczestników OFIP-u.

Zapraszamy Państwa na dwie sesje prowadzone przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu:

17 września, godz. 9:30 -11:00 Nie tylko pieniądze, czyli jak skorzystać z różnorodnych możliwości współpracy z biznesem

17 września, godz. 11:30 – 13:00 Raportowanie społeczne w organizacjach pozarządowych – po co i jak?