gru 05 2017

V Konferencja Koalicji Prezesi-wolontariusze „Wolontariusz – człowiek – pracownik”

Lokalizacja: Polska,

Patronat medialny portalu odpowiedzialnybiznes.pl

V Konferencja Koalicji Prezesi-wolontariusze „Wolontariusz – człowiek – pracownik” odbędzie się 5 grudnia br. i zgromadzi członków Koalicji Prezesi-wolontariusze, szerokie grono managerów, dyrektorów i konsultantów HR, CSR, przedstawicieli organizacji pozarządowych, ekspertów. Konferencja odbywa się pod patronatem portalu Odpowiedzialnybiznes.pl 

Wolontariat jest obecnie traktowany jako droga do realizacji własnych potrzeb, celów, zarówno osobistych jak i zawodowych. Coraz większe znaczenie ma również wolontariat pracowniczy, którego wpływ na podniesienie motywacji, wzrost kompetencji i satysfakcji z pracy oraz integrację z zespołem jest niezaprzeczalny. Światła jubileuszowej, V Konferencji Koalicji Prezesi-wolontariusze pt. „Wolontariusz – człowiek – pracownik”, skierowane są na człowieka w wielu aspektach: pracownika, obywatela, osoby empatycznej, pomagającej innym.

Konferencja odbędzie się 5 grudnia br. w Warszawie w siedzibie Business Center Club, Pałac Lubomirskich, Plac Żelaznej Bramy 10.

Rejestracja na konferencję na stronie organizatora.

Źródło: Informacja prasowa.