lis 13 2017

Łódzki Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2017

Lokalizacja: Polska,

Partner merytoryczny - Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Patronat medialny portalu odpowiedzialnybiznes.pl

W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości obchodzi 10 lat. Z tej okazji Fundacja Międzynarodowy Instytut Rozwoju  zaprasza w dniach 13-19 listopada 2017 r. do Łodzi na wydarzenia wspierające rozwój postaw przedsiębiorczych, tworzenie platformy wymiany doświadczeń, wzajemnej inspiracji i budowania relacji biznesowych. Wydarzenie odbywa się pod patronatem merytorycznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu i patronatem medialnym portalu Odpowiedzialnybiznes.pl

Międzynarodowy Instytut Rozwoju zaprasza szczególnie na dwa wydarzenia w ramach łódzkiego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W czwartek 16 listopada o godzinie 12.20 w Hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi odbędzie się Youth Lodz Trajectory Design -lekcje biznesu i innowacji dla 1200 uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego. Jest to nowatorskie, edukacyjne i odbywające się po raz pierwszy w Łodzi wydarzenie tego typu.
Celem Youth Lodz Trajectory Design jest rozwijanie kompetencji przedsiębiorczych oraz rozbudzanie motywacji do działania poprzez umożliwienie młodzieży spotkania z liderami, których wiedza, doświadczenia, postawa oraz wybory zawodowe, mogą stać się przykładem do naśladowania.
Tegoroczne lekcje poprowadzą: Piotr Cieszewski, Łukasz Prysiński, Katarzyna Zielińska i Sebastian Górecki z ŁÓDŹ Solar Team. Planowany gość specjalny: Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska.

W sobotę 18 listopada w godzinach 10.00-19.00 w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ulicy Ks. Bp. Wincentego Tymienieckiego 22 odbędą się trzy panele szkoleń i warsztatów prowadzonych przez specjalistów związanymi z biznesem, promocją eksportu, a także budowaniem wizerunku, autoprezentacją, reklamą. W ramach wydarzenia odbędą się również warsztaty z mentorami programu Start-up Spark z ŁSSE. Wstęp wolny.

Cały program, sylwetki prelegentów, informacje o organizatorze dostępne na stronie Łódzkiego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Źródło: Informacja prasowa organizatora.