kwi 25 2018

Społeczna odpowiedzialność biznesu – mit, moda, konieczność czy wolny wybór?

Lokalizacja: Polska,

Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Komitet Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej, zapraszają do udziału w III debacie organizowanej w ramach Klubu Debat o Gospodarce i Przedsiębiorczości pt.: „Społeczna odpowiedzialność biznesu – mit, moda, konieczność czy wolny wybór?”, która odbędzie się 25 kwietnia br. (środa) w godzinach 17:00-19:00 w Krajowej Izbie Gospodarczej (ul. Trębacka 4, Warszawa). Moderatorem debaty będzie red. Wojciech Szeląg z Telewizji Polsat.

Debata będzie transmitowana (live streaming) w mediach społecznościowych (m.in. na Fanpage’u MISO).

Uczestnikami debaty będą liderzy organizacji pozarządowych, think tanków, biznesu, kultury, nauki, polityki, administracji i mediów.

O projekcie

„Klub Debat o Gospodarce i Przedsiębiorczości” to projekt uruchomiony w 2018 roku przez: Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego i Komitetu Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej (organizatorzy) oraz Orange Polska (partner).

Głównym celem projektu jest edukacja obywatelska w sprawach gospodarczych – promocja wiedzy o gospodarce i przedsiębiorczości, a także promowanie idei społeczeństwa obywatelskiego oraz zwiększenie zaangażowania obywateli w życie gospodarcze kraju.

Klub Debat ma być miejscem ciekawych spotkań biznesowych i inspiracji, ale przede wszystkim platformą do swobodnej, żywej, merytorycznej dyskusji oraz wymiany doświadczeń i poglądów na temat aktualnej kondycji polskiej gospodarki (rozwoju społeczno-gospodarczego), a także szans i wyzwań jakie otwierają się przed nią i polskimi firmami w kontekście zagranicznej współpracy handlowej i inwestycyjnej z wybranymi krajami. Inicjatywa ta będzie także szansą na wiele nieformalnych konwersacji, które pozwolą uczestnikom debat na poznanie interesujących osób o podobnych zainteresowaniach, wymianę pomysłów oraz budowanie networkingu liderów społeczeństwa obywatelskiego.