maj 09 2020

Ranking Odpowiedzialnych Firm

Partner merytoryczny - Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Zapraszamy do wzięcia udziału w 14. edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Jest to zestawienie największych spółek w Polsce ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest partnerem merytorycznym zestawienia. Zgłoszenia trwają do 9 maja (przedłużony termin). 

Uczestnictwo w rankingu jest darmowe. Warunkiem wzięcia udziału w Rankingu Odpowiedzialnych Firm jest wypełnienie ankiety (ranking_csr@rankingodpowiedzialnychfirm.pl) do 9 maja 2020 roku (przedłużony termin).

Organizatorem rankingu jest Koźmiński Business Hub. Przeglądem odpowiedzi zajmuje się firma Deloitte, a partnerem medialnym jest Dziennik Gazeta Prawna. Partnerem technologicznym Rankingu jest firma Concret Consulting – dostawca narzędzia wspierającego proces ankietyzacji ROF. Autorami Rankingu Odpowiedzialnych Firm niezmiennie od czternastu już lat są profesor Bolesław Rok z Centrum Badań Przedsiębiorczości Pozytywnego Wpływu Akademii Leona Koźmińskiego oraz Jarosław Horodecki, redaktor i wydawca.