paź 16 2013

PR FORUM 2013 – PR nieklasycznie – koniec tradycyjnego podejścia?

Lokalizacja: Polska,

Warszawa

16 października br. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się XI edycja PR FORUM. Portal odpowiedzialnybiznes.pl patronuje wydarzeniu. Panelistką wydarzenia będzie Mirella Panek-Owsiańska, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest: „PR nieklasycznie – koniec tradycyjnego podejścia?
Efektywne mierzenie. Digital relations. CSR. Cyberreputacja”.

Jak co roku, wydarzenie podzielone będzie na dwie części: sesję główną z udziałem wszystkich uczestników i część popołudniową składającą się z trzech równoległych modułów tematycznych poświęconych:

  • Digital relations
  • Różne oblicza CSR
  • Reputacja w sieci

PR FORUM 2013 będzie gościć w tym roku Marian Salzman, CEO, Havas PR North America, Chairman, Havas PR Global Collective, która opowie o najnowszych trendach w komunikacji i przyszłości reputacji.  Gościem wydarzenia będzie także Katie Paine, amerykańska specjalistka w zakresie mierzenia efektywności i wykorzystania narzędzi do badania efektów w działaniach public relations realizowanych za pomocą różnych kanałów komunikacji. Autorski ranking najciekawszych międzynarodowych kampanii PR mijającego roku przedstawi natomiast Richard Kanareck, Managing Director, Senior Partner FleishmanHillard London. Wśród prelegentów znajdą się również polscy, znani i cenieni eksperci PR, komunikacji i marketingu. Lista wszystkich prelegentów znajduje się w zakładce Prelegenci. Partnerami konferencji są On Board PR Ecco Natwork i Think Kong, zaś partnerem popołudniowego panelu pt. „Różne oblicza CSR” będzie Grupa Atlas.

PR FORUM to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży PR w Polsce, zapewniające wysoki poziom merytoryczny oraz możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz skutecznymi i inspirującymi rozwiązaniami w ramach działań PR.

Będzie to także okazja do spotkań i wymiany doświadczeń.
Więcej o konferencji na www.prforum.pl

Źródło: Materiały prasowe