paź 27 2013

Plebiscyt: As Odpowiedzialnego Biznesu

Lokalizacja: Polska,

Poznań

 

Wielkopolski przedsiębiorco, pochwal się swoimi działaniami! Zostań Asem Biznesu! Firmy, które oprócz swojej podstawowej działalności podejmują działania na rzecz pracowników, społeczności lokalnej, czy środowiska naturalnego zasługują na wyróżnienie. Patronem medialnym Plebiscytu jest portal odpowiedzialnybiznes.pl.

Centrum PISOP oraz Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa zachęcają przedsiębiorców do udziału w drugiej edycji prestiżowego Plebiscytu „As Odpowiedzialnego Biznesu”, który ma na celu nagrodzenie inicjatyw w zakresie CSR (z ang. społeczna odpowiedzialność biznesu) realizowanych przez przedsiębiorstwa działające na terenie województwa wielkopolskiego.

Do udziału w Plebiscycie zapraszamy także małe firmy, których działania mogą być realizowane na mniejszą skalę. Wyróżnienia przyznawać będziemy w czterech kategoriach: mała, średnia, duża firma oraz wybór internautów – zachęca Ewa Gałka, prezeska zarządu Centrum PISOP.

Wyboru najlepszych inicjatyw dokona kapituła, w której skład wejdą specjaliści związani z CSR oraz przedstawiciele środowisk związanych z otoczeniem biznesu. W tym roku swojego faworyta wybiorą także dziennikarze. Dobre praktyki w zakresie CSR można zgłaszać do 21 października.

 

Dlaczego warto? 

Zwycięzcy otrzymają tytuł „Asa Odpowiedzialnego biznesu”, specjalnie na tę okazję zaprojektowaną statuetkę oraz możliwość wypromowania swojej inicjatywy na łamach wielkopolskich mediów. Warto więc pochwalić się realizowanymi działaniami!

Uroczyste wręczenie statuetek oraz przyznanie tytułów nastąpi podczas Konferencji, która odbędzie się 27 listopada w poznańskim City Parku.

Honorowy patronat nad projektem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak.

 

Więcej informacji o Plebiscycie znajduje się na stronie www.asbiznesu.pl.

Źródło: materiały organizatora