mar 27 2013

Ogłoszenie Raportu: Odpowiedzialny biznes w Polsce 2012. Dobre praktyki

Lokalizacja: Polska,

27 marca w Warszawie odbędzie się ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2012. Dobre praktyki” organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Tematem przewodnim wydarzenia będzie budowanie partnerstwa na rzecz CSR. Formularz rejestracyjny będzie otwarty do 22 marca.

Miejsce:  Instytut Wzornictwa Przemysłowego, ul. Świętojerska 3/5, Warszawie

Termin: 27 marca 2013 roku, w godz. 10.30 – 14.00 (rejestracja od godz. 10.00)

Zapisy: Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona więc obowiązuje rejestracja przez formularz internetowy (nie trzeba drukować potwierdzeń), która potrwa do 22 marca

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” od 11 lat podsumowuje zaangażowanie firm w Polsce w realizację zasad odpowiedzialnego biznesu i przedstawia kompleksowy przekrój działań CSR w danym roku.

Podczas ogłoszenia jego tegorocznej edycji zaplanowaliśmy m.in.:

  • aktywną i interaktywną dyskusję na temat głównych trendów i wyzwań CSR w Polsce;
  • debatę o budowaniu partnerstwa na rzecz CSR z udziałem ekspertów/ek oraz  osób realizujących takie działania praktycznie – zwycięzców konkursu CSR Award, których ogłosimy podczas wydarzenia;
  • wyłonienie laureatów/ek konkursu „Pióro odpowiedzialności”.

Zachęcamy do korzystania ze środków transportu publicznego (autobusy linii: 116, 178, 180, 222, 503 – przystanek „Plac Krasińskich” oraz autobus linii 227 – przystanek „Świętojerska”). W kwestii informacji na temat dostosowania miejsca do osób z niesprawnościami, prosimy o kontakt pod adresem: biuro@fob.org.pl.