lut 17 2012

Ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2011. Dobre praktyki” – Warszawa

Lokalizacja: Polska,

29 marca w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się uroczyste ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2011. Dobre praktyki”, publikowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Będzie to 10. jubileuszowa edycja Raportu, a ogłoszenie odbędzie się podczas Targów CSR.

Termin: 29 marca 2012 r., godz. 12:00

Miejsce: Centrum Nauki Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa

Ogłoszenie Raportu odbędzie się podczas Targów CSR. Wstęp jest wolny, obowiązują zapisy.

Raport stanowi podsumowanie zaangażowania firm w realizację zasad odpowiedzialnego biznesu w danym roku oraz jest przeglądem najważniejszych wątków w tym obszarze – jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych publikacji dotyczących praktyki CSR w Polsce.

W tegorocznej edycji Raportu najbardziej cenione będzie innowacyjne podejście do realizacji zasad społecznej odpowiedzialności w biznesie. Podążając za europejskimi trendami CSR, w tym roku Forum zastosowało podział dobrych praktyk na siedem obszarów, zgodnie z nowo wypracowaną międzynarodową normą ISO 26000 dotyczącą społecznej odpowiedzialności. Dobre praktyki zostaną podzielone na siedem obszarów:

•    Ład organizacyjny
•    Prawa człowieka
•    Praktyki/aspekty pracownicze
•    Środowisko naturalne
•    Uczciwe praktyki rynkowe
•    Zagadnienia konsumenckie
•    Zaangażowanie i rozwój społeczności lokalnej

ZAPISY NA WYDARZENIE

Zachęcamy też do korzystania z wyszukiwarki dobrych praktyk, w której znajdują się wszystkie dotychczas publikowane w Raportach praktyki.

Ogłoszenie Raportu odbędzie się w trakcie 4. edycji Targów CSR – więcej informacji o Targach znajduje się na stronie www.targiCSR.pl.